Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość Nienormalne a jednak
Po wszystkim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trole zawsze sa zlosliwe Autorko :) Troszke wdzięczności prosze :) ratuje temat :) a wy z pazurkami do mnie , nie ladnie :) Trooolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdze 24 na dobe , chyba po wdychanym powietrzu ;) Bonk sie ucieszy ;) Trooollll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzącej nocy Wam zycze , ja nawet jak umre to bede pierdziec ;) Dobrej nocy Bączki Trooolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll potrafi byc mily Pa Trooolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam ;) Dziś mało deszczu też u mnie. Od rana nie padało aż do teraz, a do tej pory nie było dnia żeby nie padało. Dziwne to lato w tym roku :) Ale I tak przymulam dziś, tylko z innego powodu. Wczoraj w nocy i dzisiaj rano miałem mały problem zdrowotny, nieco się wystraszyłem. Krótko mówiąc, strach było pierdnąć, bo było wysokie prawdopodobieństwo, że tyłek oszuka :D Co najdziwniejsze matka miała to samo... Ale póki co przeszło zarówno mi jak i jej, więc odpukać :) Jak wieczorek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh biednaś autorko nasza :( Jak nie komp, to znowu internet... Stale coś. Chyba jakiegoś pecha ściągnęłaś albo co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miales problemy z gastryka, ja z laczem.. again.. napisalam wyzej.. tym razem jednak szybciej pozalatwialam.. no i jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, każdy ma jakieś problemy.... Czasem musi tak być po prostu, bo inaczej byśmy plusów tego co mamy nie docenili gdybyśmy żadnych problemów nie mieli :D Dopiero jak wystąpi problem, to wtedy zaczynamy doceniać okres, w którym problemów nie było :P No nie wiem od czego to... Czy to jakiś wirus czy po prostu coś z jedzenia nam zaszkodziło... Bo ja i matka mieliśmy identycznie... Ale jak już zapowiada się dobrze, to lepiej nie wywoływać wilka z lasu i zapomnieć ;) BTW też Ci tak szybko tydzień minął? Dopiero co nowy tydzień się zaczął, a dziś już mamy całą połowę za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tak.. czas pedzi. jakos udalo mi sie uspokoic po numerach z internetem, po wydzwanianiu itp.. teraz jeszcze doczyszczam chate i biore sie za inne sprawy plus fitness.. cos jakby troche przybralam.. okres glodowek byl wspanialy. i skuteczny.. ano widzisz cos wam pewnie zaszkodzilo.. a ja dzis mialam czeresnie. mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex mr bonk
No wreszcie coś o fitnessie myślisz na poważnie :) I już nie o wagę chodzi tylko o zdrowie i samopoczucie, które Ci się poprawi ;) Ja ostatnio zaniedbuję nieco, ale to przez remonty... Teraz mimo że 2 tygodnie po remoncie, to i tak jeszcze o remoncie mi nie dają zapomnieć... Ledwie skończyłem swój remont, a tu mi zaczęli klatkę schodową malować i już drugi tydzień się z tym babrają... A ja musiałem wziąć rower do domu i stoi u mnie w pokoju :D Stwierdziłem że wolę się o niego potykać niż jakby mieli mi go pomalować przypadkiem albo ukraść... Bo różnie to bywa z tymi fachowcami niestety... A ja uciekam na spacerek, bo nie pada,a trochę zamulony jestem i dobrze mu zrobi powietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakims sposobem moje samopoczucie sie poprawia, moze to magnez i witaminy zaczynaja dzialac. W kazdym razie jakby wracam do zycia, ten paraliz mentalny jakby odpuszcza, ale lepiej odpukac. Czuje sie gotowa do dzialania. A Ty super aktywny.. no i niezle. Kobieta sama po nocach chodzic nie bedzie.. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to tylko zasługa tego, że znowu masz dostęp do neta i do naszego ukochanego topicu , że Ci się cieplej na serduszku zrobiło :) 🌻 Czasem sama świadomość tego, że masz dokąd pójść albo możliwość pogadania z kimś sprawia, że czujemy się lepiej ;) Hmm a skąd wiesz, że z kobietą znowu na tym spacerku byłem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to i to.. Ale i tak cos jakby lepiej funkcjonuje.. Byles z kobieta to fajnie. Ja mialam na mysli, ze ja sama nie pojde wieczorem, bo sie boje.. A swoja droga, czy to nie dziwne, srodek lata a ja swieczki pale jak jesienia.. :O Ogladam live z pokoju z kociakami, ktore sa przeznaczone do adopcji. Ciagle kotki cudne, zabawne slodkie.. A dzis jeden zwymiotowal tuz przed kamera, a zaraz potem przyszedl drugi i to zjadl.. :O No i to juz nie sa fajne kotki.. :D Fuj. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo fuj co Ty oglądasz :D hahaha No tak z koleżanką na spacerku byłem, tą samą co zawsze ;) Tylko jeden minus - ręka mnie boli od trzymania telefonu przy uchu :P A co do lata, to ono w tym roku dużo od jesieni nie odbiega :o Z tą tylko różnicą, że liście nie spadają... Ale temperatury typowo jesienne. Słyszałem, że w pewnej miejscowości nadmorskiej temperatura w tym roku nie przekroczyła ani razu 24 stopni... Trochę słabo, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wiesz, snieg padal w kwietniu, teraz jest wiosna, to we wrzesniu bedzie lato.. Jeszcze bedzie goraco. Ja jestem zadowolona, bo nie lubie upalow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam też nie narzekam... Bo ja akurat jak jestem w pracy, to mi upały bardziej przeszkadzają niż pocieszają. Byle tylko nie padało i była pewniejsza pogoda cobym wiedział, że można śmiało pojechać w dłuższą trasę rowerkiem :) A we wrześniu myślę wziąć kolejny tydzień urlopu, więc jak znalazł jeśli wrzesień będzie ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×