Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość gość
a pierdnij i przyloz ogien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez uradowana, bo tak samo znalazlam nowiutkie spodnie. dosc, ze o rozmiar mniejsze niz zazwyczaj nosze, to jeszcze pasuja i to jak!!! :P i wiecej takich wynalazkow mam. wiec to nie tylko kobiety haha.. :D ciesze sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbkl
Płonący pierd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pierwsza okropienstwo. to tak do smiechu haha.. ale druga mi sie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi było parę koszulek za ciasnych :D Ale w moim przypadku to akurat dobrze... Bo to nie tak, że mi przez brzuch nie wchodzą, tylko już po założeniu rękawów i przełożeniu głowy stwierdzam, że ona zaraz pęknie - znaczy klata urosła, więc nic tylko się cieszyć :P hahaha Co do fryzury to ja muszę mieć coś takiego, żeby za bardzo nie trzeba było tego czesać, bo mi się nie chce rano szykować pół godziny przed lustrem, wolę te parę minut dłużej pospać :D Kiedyś lubiłem się strzyc na tzw irokeza i stawiać na żel :) Tylko codziennie rano paplać sie w żelu? Po paru dniach mi się odechciewa zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też mnie kiedyś ostrzygli :) Nie jest źle, tylko nudno... Ja przy takim obcięciu mam dosyć duże czoło. Więc już lepiej jak przy tym wariancie zostawię trochę dłuższe na środkowej górze i je jakoś postawię ;) Płasko mieć nie lubię, bo zbyt zwyczajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.. co za mlodzi mezczyzni wymagajacy.. ale fajnie, kiedys tylko na lyso, byle sie nie meczyc, a teraz faceci o siebie dbaja i wymagaja.. i tak trzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na tyle sztywne włosy, że jak nie są za długie, to taki irokezik mi się bez żelu trzyma ;) Potem zaczesuję do tyłu i też nie jest źle :D Lubię się od czasu do czasu odmienić ;) Nie czaję jak można się latami stale strzyc na krótko i stale tak samo... A że jestem z charakteru nudziarzem, to chociaż czymś bym chciał od czasu do czasu zabłysnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, dobra filozofia zycia.. ale ty mi na nudziarza nie wygladasz.. nie, bonku, ty fajny facet jestes.. przestan sobie czy nam wmawiac takie p*****ly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... może fajny i bywam, ale to nie zmienia faktu, że jestem nudny :D Dzisiaj mi kolega z pracy uzmysłowił to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po kapieli.. a to ciekawe.. ja jakos tego nie widze.. nie brzmisz jak nudziarz, chyba ze tu tak dobrze grasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gram ;) Po prostu za dobrze mnie nie znasz może, a tego co nie wiesz idealizujesz :P Co prawda kolega w prost mi nie powiedział, że jestem nudziarz, ale zrobił wielkie oczy i zapytał co ja takiego robię całe dnie jak nie interesuję się piłką nożną ani żużlem, nie oglądam najbardziej znanych seriali na netflixie, nie czytam typowych książek, nie podróżuję po świecie... Jak tego nie robię, to po prostu nie mam życia, przynajmniej wg niego :D No bo co miałem mu powiedzieć, że udzielam się na forum w temacie o pierdzeniu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trza bylo powiedziec, ze dyskutujesz z super babkami na kafe i ti kazdego dnia i szkoda ci czasu na te wszystkie inne p*****ly hahaha to by galy wywalil! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, takimi rzeczami się nie chwalę w realu ;) Aaa i jeszcze jak powiedziałem, że czasem robię sobie drzemkę zaraz po obiedzie jak przyjdę z pracy to już w ogóle nie wiedział jak na mnie patrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.. to ja chyba tez jestem nudna: koty w necie, kafe i rumianek haha.. tv w ogole nie ogladam i pielegnuje kwiatki w doniczkach.. dodam, ze palic sie ich nie da ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjtam jak się wysuszy to pewnie się palić też da :D Pytanie co to daje :P Ja mam jeszcze parę innych hobby, ale trochę je zaniedbuję ostatnio... Ale od czasu do czasu wracam jak mnie wena najdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie moga byc wszyscy tacy sami, ogladac to samo, pic jesc i prykac tak samo haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, przynajmniej jakaś różnorodność jest ;) Ktoś musi być nudziarzem, żeby inni mogli czuć się fajniejsi :P haha A co do tego ostatniego, to zapewne tutaj pierdząca elita siedzi co nie uznaje kompromisów :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz, pffff nie ma juz, nieszczesliwa to samo, gosc zapracowana.. nie ma komu pierdziec.. tylko my nudziarze na kafe zamiast w barze.. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×