Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

a co miales na obiadek? ja bulki z szynka i pomidorem.. mialam straszny apetyt na to wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... Pewnie urlopują sobie, bo teraz też sezon urlopowy ;) A na obiadek dziś byłą kasza z sosem pomidorowym i jakimiś kawałkami mięska ;) A na kolację buła z pomidorem i ogórkiem kiszonym mmm :) I jeszcze batonik z toffi na deser po kolacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co bonczku idziem w kimono? jutro jeszcze do pracy.. po pracy drzemka i mozna posiedziec pozniej na kafe :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze Bonk jest nudziarz to wiem od poczatku. Ale trzeba przyznac to mily nudziarz. Trooolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam 🖐️ Jak mija sobota? ;) U mnie od rana dość pracowicie, bo wziąłem się za małe prace aucie :) Jazda próbna zaliczona więc chyba niczego nie zepsułem :D Zaraz siadam do obiadu i czekam za resztą domowników niech się zdeklarują, bo wyskoczyli z pomysłem żeby jechać dziś do brata na grilla ;) Także czekam za nimi co postanowią. Jak nie, to tradycyjnie wybijam na rowerek :) Miłej soboty wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak grill :) Robię za master grill chef'a :D Pyszne kiełbaski mniam mniam ;) Jeszcze parę zostało. Ktoś chce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaakkk. Nakarm trolla ;) :D Niestety podjadam za duzo i zaczelam sie kiepsko czuc. Glodowki jednak i dieta marchewkowa zrobily swoje. Tzn postawily mnie na nogi. Zatem nie, dziekuje za kielbaski.. ale zycze smacznego Tobie Bonku i rodzince. Pozdrowienia dla rodzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki 😘 Ehh ja też się objadłem... 2 kiełbaski, trochę sałatki i mam dosyć. Dobrze, że dzieciaki są, to się z nimi pobiega po podwórku i nieco kalorii zrzuci :) Właśnie idę z młodą w badmintona pograć, bo mnie ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuj***ardzo trol robi kurczaka z rożna :) Pozdr Trooollll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trol bedzie pierdzial do rana Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z ognia tylko swieczki i herbata ziolowa w imbryku na podgrzewaczu. Wina ni ma, piwa ni ma.. Nastroj jest. Humor mi sie nieco zepsul przez paskudne zarcie. Ale jest ok. Wypilam na naprawe sok z g-fruta. Trza sie upilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie było żadnego alko. A szkoda. Jakieś chłodne piweczko by się zdało :) Kurcze pograłbym jeszcze, ale ciemno się zrobiło i komary tną nie do zniesienia :o Jak zawsze wrócę cały pogryziony od nich... Nie jestem przyzwyczajony do komarów. Do mnie nic nie wlatuje nawet jak okno mam otwarte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie.. ty masz bonki wlasnej hodowli.. haha po co zatem wpuszczac intruzow nieznanego pochodzenia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje bąki tresowane są żeby mnie bronić :D Kto nieproszony wejdzie mi do pokoju, to od razu lecą do intruza i ściskają za gardło aż uduszą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na komary . Inwazja Trollll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie baki to mozna nawet na smyczy wyprowadzac :D :D Zazdroszcze Ci ruchu na swiezym powietrzu. Korzystaj ile mozesz. Jedziecie do domu, czy spicie u brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×