Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Nocujemy u brata :) I będę pogryziony przez komary, bo bąkami nie wypada strzelać przy wszystkich :o Haha a co do bąka na smyczy... kiedyś w jakiejś kreskówce pamiętam był motyw, że jakaś postać miała bąka na sznurku przywiązanego i pytała drugiej: "Hej chcesz iść ze mną puścić bąka?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, jesli to kreskowka, to pewnie dawno to bylo :P haha, chyba, ze z dziecmi przyszlo ci ogladac.. podjadasz jeszcze cos, jakis deser, czy dales juz spokoj na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie na dziś już odpuściłem, bo ileż można żreć ;) Teraz tylko soczek popijam :) A Ty jak tam się trzymasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano ja juz nie jem od 17-tej.. teraz tylko imbryk herbaty oprozniam: czystek plus rumianek. zarelko bedzie dopiero jutro. juz jest gotowa salatka.. lody wodne zamrozilam, tez beda na jutro.. na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy. mam nadzieje, ze wygodnie bedziesz sobie spal.. i nikt obok nie bedzie chrapal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze, że zdrowo jesz ;) Chociaż głodować od 17 aż do teraz... Ja bym umarł od burczenia w brzuchu :D Co prawda ja też nigdy nie jem od kolacji, ale staram się trochę później kolację... Choćby o 19 ;) Ja już wykąpany siedzę w krótkiej piżamie ;) Wszyscy już śpią, a ja jeszcze oglądam Discovery Science, bo tak szybko nie zasnę. Zwłaszcza, że kilku mi tu chrapie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha niezłą masz intuicję :D Napisałaś o chrapaniu zanim ja zdążyłem wysłać posta, a zacząłem go pisać zanim napisałaś swojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze królik szarżuje w klatce, bo mu się ADHD włączyło :D Jest fajny program o niewyjaśnionych zagadkach. Pokazują niewyjaśnione przypadki śmierci bydła. W kilku miejscach na świecie były przypadki, że znaleziono np martwą krowę, która miała wycięty język, oczy, o***t, narządy rozrodcze, wyssaną całkowicie krew i połamane żebra. O dziwo wokół nigdy nie było żadnych śladów butów, opon, rozerwanych cząstek ani rozchlapanej krwi, a wszelkie nacięcia były przeprowadzone z chirurgiczną prezycją. Oczywiście podejrzewają UFO,które porywa zwierzaki, robi coś z nimi, a później zrzuca w przypadkowym miejscu z wysokości. Choć podejrzewają też, że to dzieło człowieka, jakiejś agencji pozarządowej. Fajny program, lepszy niż horrory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole nie ogladac sama tak pozno.. lubie takie rzeczy, ale zazwyczaj przenosze je na dzien.. w ogole takie rozne dziwne rzeczy mi sie zdarzaly wiec nie ryzykuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam tez znowu te kociaki.. dzis jeden pojechal do nowej rodziny, a drugi zostaje do wtorku. jak ten biedny kotek mialczal, kiedy zostal sam.. az sie prawie sama poplakalam.. ale teraz sie uspokoil. bedzie mieszkal z nowym bratem milutkim i futrzastym. to sobie te kilka samotnych dni odbije.. sory, ze o kotach.. to pisze kociara.. sorki.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie.. ale mieszkalam przez rok z dwoma wielgachnymi siersciuchami.. cudaki kochane. kiedys bede miec swojego.. albo i dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałem, że kiedyś miałaś, a teraz nie masz i tęsknisz za tymi kudłatymi kulkami przez co oglądasz inne kociaki :) Jak Ci się życie ustabilizuje i ułoży po Twojej myśli, to sobie sprawisz też własne mruczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień! Widzę, że drugi okrągły 1000 postów nabiliśmy :) Ale dziś pięknie słonko świeci 😍 Jeszcze przed południem, a już daje czadu ;) Także korzystając z okazji rozłożyłem się na leżaku i chłonę endorfiny że słońca :) Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Mniemam, ze jestes po obfitym sniadanku z rodzina. Wstaje i biore sie za obowiazki. Ogarnac chate, siebie i za to co bylo odkladane. U mnie na sniadanie byla zielona herbata.. Na obiad bedzie salatka. Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie zbiera sie na burze.. Podejrzewam, ze bedzie padac reszte dnia. Jak dla mnie ok, bo i tak zostaje w domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przed chwilą pszczoła dziabnęła w brzuch i tyle mam z opalania :( Ehh do czego to doszło żeby bonk został uznany przez pszczołę za wroga :o Myślałem że to mucha i odruchowo machnąłem żeby odgonić, a ona się wystraszyła i mnie zaatakowała i zostawiła mi żądło na pamiątkę... Szkoda mi jej. Nie zabiłbym pszczoły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh jeszcze mnie plackiem kuszą.... Przed obiadem! :o Ale się nie dam. Mam nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieladnie, ona przyleciala, zeby tylko pobzykac, a tu zycie stracila.. Co za ironia, zginela z rak bonka.. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać bzykanie to nie moja specjalność :D I nie prawda, że z mojej ręki zginęła, bo ja jej nie zgniotłem. Zginęła, bo straciła żądło, które zostało mi w brzuchu i sama się wbiła. Ja jej nie kazałem :( Teraz sobie leżę tyłkiem do góry i wygrzewam plecy na słońcu ;) Za chwilę obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×