Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Puszyste są łatwe

Wadą puszystych dziewczyn jest to, że są wulgarne i zazwyczaj rozwiązłe

Polecane posty

Gość Puszyste są łatwe

Często i gęsto uprawiają seks bez zobowiązań lub lądują w łóżku z kimś, z kim tylko się "spotykają". A to je przekreśla. Nie figura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie przekreśla głupota, a z tej wady się nie odchudzisz :P. Puszyste kobiety potrafią delektować się seksem pełniej od ich chudych rówieśniczek :). Są bardziej otwarte na nowe formy sprawiania przyjemności. Prawiczek - idiota może tą otwartość pomylić z rozwiązłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszyste są łatwe dziś Często i gęsto uprawiają seks bez zobowiązań lub lądują w łóżku z kimś, z kim tylko się "spotykają". A to je przekreśla. Nie figura. X A skąd wiesz,z internetu?Piszesz takie tutaj głupoty że aż brak mi słów.Ja bym powiedział,że to te chude dają dupska byle komu.A co do przekreślania to sam się skreśl za debilstwo które tutaj wypisujesz frajerze,nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie puszyste :) te mniej ładne, mniej wylansowane, mniej wypacykowane są zazwyczaj fajniejsze, wesołe, bardziej normalne jak mialem 13 lat to uwazalem za ideał laski z playboya a teraz mnie po prostu odrzucają, dobre do zwalenia kapucyna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszyste są łatwe
Ja nic nie mam do puszystych, nie dzielę kobiet na chude i grube, ale zauważyłem że puszyste często zmieniają partnerów, mają seks układy z kolegami, a takiej rozwiązłej kobiety to bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszyste są łatwe dziś Gdzie mogłeś to zauważyć prawiczku, skoro nie masz znajomych, przyjaciół i sam z domu boisz się wychodzić :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu misio1 atakuje
zabierzcie stąd tego bęcwała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie że są łatwe, ale bardziej otwarte na sex, i lepsze w łóżku. Wiedzą że na wygląd nie złapią faceta więc nadrabiają charakterem i sex wariacjami. Nie ma fochow i to będzie a tamto fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ale głupoty teorie z kosmosu normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgg7ygg
Wczoraj na koncercie pewnego zespołu widziałam kilka grubych dziewczyn faktycznie zachowujących sie obsenicznie ,nie przeszkadzało im że wszyscy sie patrzą,widok był żałosny gdy tymi tłustymi dupskami i nogami ocierały sie o swoich chłopaków w wyuzdanym tańcu,bezceremonialnie lizały ich i całowały,obmacywały chyba chcąc pokazać że nie mają kompleksów i zahamowań..ja jestem szczupła i atrakcyjna ale nigdy bym sobie nie pozwoliła na tego rodzaju zachowania w miejscu publicznym,facetów i związki traktuje poważnie,po prostu szanuję sie i mam klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćgg7ygg dziś ...po prostu szanuję sie i mam klase... x To jesteś WYJĄTKOWA, bo najczęściej klasa kobiety idzie w parze z jej inteligencją, a u ciebie TYLKO klasa :P. No chyba, że chodzi ci o ostatnią klasę gimnazjum :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dlaczego sie tak zdenerwowałaś? też tak tańczysz na koncertach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam głęboko w d_pie, jak ktoś tańczy na koncercie. To jest jego sprawa, no chyba, że skacze mi po palcach :D. Człowiek z klasą i inteligencją nie osądza innych po jednym szczególe, a z pewnością nie buduje na krótkiej obserwacji mitu własnej wyższości. Takie zachowanie cechuje zakompleksionych prymitywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaba
wszystkie baby sa łatwe ,tylko inna pula wabików,bardziej atrakcyjna to bardziej wymagajaca,sa wyjątki trudne ale to jakies 5%,jak nic nie ma to się bierze cokolwiek,logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×