Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nabijanie się z kupowania w lumpeksach. zapraszam tylko osoby gardzące lumpami

Polecane posty

Gość gość
Ja nie muszę kupować w lumpexach, a sie smieję z zamoznych elegantek, bo to obciach zbierać mega drogie i markowe szmaty, jak morda niewyjściowa u takiej Karyny a we łbie pusto że aż dzwoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won z lumpeksamu! aaaa tffuu!!!!! Bród smród, lumpeksów swąd i grzybicy żółć na skórze twej, dziś sama skazałaś się na nędzny ten los, wybrałaś więc, w szambie tym ganiaj się! Zapraszam osoby które się zgadzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karyna zażyj leki bo widać że zapomniałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lumpeksy to już opisaliśmy płacicie za lumpy, a na olx oddają za darmo ustawić swój region i to lepsze nie zniszczone, nie korzystam z tego, ale napisze często wchodzę na olx, i nie tylko ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wrzucać do puch aby lumpex te oddane ciuchy za darmo brał kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba zapomniałąś że to temat widzę nie dla ciebie! Śmieje ci się prosto w nos i mam gdzieś cię lumpiaro zła! Zeszmacasz się, kupując tam aaa tffffuu aaaaa tffuuuu i sama wez lek na ból tyłka bo widać że masz tak bronisz lumpów!!!!!!!! ale mnie wkurzasz !!!!! won z mojego Show!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karyna show,czyli wariatka szaleje i robi pod siebie ze złosci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem Karyna jakbyś coś przeoczyła fagasico! KARINA Nie wiem babiszońcu masz milion wątków a się mojego uczepiłaś jak nie masz nic na temat do powiedzenia! Utwórz własne show z czym chcesz i promuj swoje poglądy na temat że lubisz się ubierać w brudy ze szmatolandu! tutaj tylko i wyłącznie jest śmiech z używanych lumpów!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powinnaś sie nazywać Karyna, to by lepiej oddawalo twój lumpiarski charakter i nieużywany mózg, w przeciwieństwie do naduzywanych innych części ciala. I naucz się czytać ze zrozumieniem, nie kupuję w lumpeksach bo nie muszę, ale one tez są dla ludzi i niektórzy ich potrzebują. A teraz powariuj sobie jeszcze przez resztę nocy, wszyscy mają z ciebie polewkę kiedy tak srasz pod siebie i wyłazisz ze skóry, byłabyś przekomiczna, gdybyś tak nie zajeżdżała choroba psychiczną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×