Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niania poszukiwana

Facet do dzieci,niania,czy zdecydowałybyście się?

Polecane posty

Gość gość
Podejrzenia dlatego, bo jest różnica pomiędzy panem wychowawcą w przedszkolu, czy klubie sportowym (nawet to działa na korzyść dla dzieci w takim miejscu), a panem, który ni z gruszki ni pietruszki, chce się nająć do tego, by być z małym dzieckiem sam na sam w czterech ścianach. Ja bym nie wynajęła pana niania, ale w przedszkolu czy szkole chętnie już bym widziała męskiego przedstawiciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
A kto powiedział że ten Pan chce być sam na sam w 4 ścianach? Z tego co napisał Host wynika że najchętniej zajmował by się grupą dzieci lub organizował zajęcia nie w domu tylko na placu zabaw co zresztą już robił wiele lat. Niestety nie znalazł ogłoszenie o niani do przypilnowania dziecka w wieku kilku lat na dworze,tylko nianie do opieki nad rocznym dzieckiem. To nie Pan niania sobie to wymyślił ,tylko nie miał innego wyboru,taka była treść ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jedna prosta zasada ,która nigdy się nie zmieni: im bardziej człowiek pragnie dzieci,tym mniej musi czekać aż się zjawią,nawet same. Facet niania,jeśli jest tym za kogo się podaje,autentycznie uwielbia dzieci i nie jest żadnym pedo,jest zwykłym facetem który chce wykonywać to samo co inni ojcowie,wychowawcy,nauczyciele,nianie,tylko że się urodził facetem a nie kobietą,to ten facet i tak osiągnie cel. Okazuje się dzieci posiadają instynkt i same trafiają ,przypadkiem i umieją rozpoznać taką osobę,odróżnić go od złego człowieka. Facet niania który 10 lat zajmował się dziećmi i to oficjalnie ,nie w ukryciu ,nie w 4 ścianach ,nie może być oskarżany o nic złego,bo przez tak długi czas musiałby dążyć do realizacji ukrytych celów i to wyszło by na jaw po tylu latach. W internecie można zobaczyć co najmniej 3 kanały ,młodych panów którzy idealnie sprawdzają się w roli niani,mają świetny kontakt z dziecmi i organizują zabawy,bo po prostu to lubią,to im sprawia radość .Nie ma tu nic dziwnego i złego. I powiem wam że nic nie sprawia wiekszej radośći od zabawy z dziećmi,no tylko właśnie trzeba być w odpowiednim nastroju ,bo dzieci wyczuwają natychmiast jeśli dorosły jest nieprzychylny,unika kontaktu,to widzą szybko.Tak to działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie na prawa dyskryminować mężczyzny jako niani opiekuna dzieci. Dzieci z mężczyznami mają styczność w rodzinie są: Tata, brat, dziadek, wujo, w szkole czy przedszkolu nauczyciele, lekarze czy każdy z nich to pedofil? Kobiety są nie lepsze sama czytałam kilka razy artykuły o kobietach wykorzystujących dzieci albo które pomagały mężczyzna. Mamy z mężem dziecko i gdy była potrzebna opieka do niego do pan niania byłby do rozważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że bodaj 85-94% pedo to faceci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się nie zdecydowała z prostej przyczyny, mąż byłby bardzo zazdrosny o dziecko i w ogóle nie ma u nas miejsca dla obcego mężczyzny. Kobieta to jednak co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłabym zazdrosna o kobietę nianię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan niania
A ja jestem facetem nianią i kocham swoją pracę. Zajmuję się dziećmi od 12 miesiąca. Pracowałem w wielu zawodach, ale ten jest najwdzięczniejszy. Jestem żonaty, mam też swoje dzieci. Nigdy nie spotkałem się z uprzedzeniami rodziców u których pracowałem, nie było kontroli ani monitoringu. Wystarczał zawsze jeden dzień na zapoznanie z dzieckiem przy rodzicach i następnego już sam się nim zajmowałem. Podobno błyskawicznie wzbudzam zaufanie rodziców i sympatię maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×