Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wieczór panieński

Polecane posty

Gość gość

Część wszystkim ;) macie może jakies ciekawe pomysły na wieczór panieński ? Moja siostra wychodzi za mąż wiec ja jako światkowa i siostra w jednym chciała bym zorganizować jej wieczór który będzie miała w pamięci na długo. Niestety panna młoda jest bardzo wymagająca i wybredna :/ odpadają wszystkie propozycje imprez w klubie, przejażdżka limuzyną, striptizer czy nawet gadżety związane z wieczorem panieńskim (welon, szarfa i inne tego typu przedmioty ) a przede wszystkim odpada tort w kształcie penisa ! Tak wiec jak widzicie dość sporo tych zastrzeżeń i samej ciężko jest mi cos wymyśleć choć znamy się od zawsze. Może wy macie jakieś pomysły? Cos z podobnych imprez na jakich byłyście albo same chciałybyście miec cos takiego na swoim panieńskim. Dodam jeszcze to ze świadek pana młodego organizuje cały weekend spędzony w męskim gronie i jako siostra widzę pewną zazdrość w oczach mojej siostry. Niestety ja nie mogę sobie pozwolić na tak dlugi okres świętowania, a chodź w pewnym stopniu chciała bym ugasić tą zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×