Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poradzić sobie z rozstaniem

Polecane posty

Gość gość

Witam, jak poradzić sobie z bólem po rozstaniu? Z moim ex byłam rok, ale bardzo go kochałam i starałam się jak tylko mogłam, przywiązałam się bardzo w krótkim czasie. Przelałam na niego całą miłość, jakiej nigdy nie doznałam z niczyjej strony. To była pierwsza osoba, w której się zakochałam. Już wcześniej wielokrotnie mnie zranił, ale wybaczałam wszystko. Tym razem jest inaczej, to on zerwał, bo chce się ''wyszaleć'' a przy okazji odkryłam, że pisze i spotyka się już z kimś innym, będąc jeszcze razem zdradził mnie z nią. Problem tkwi w tym, że ciągle mamy kontakt, czasem on napisze, czasem ja jak już czuję smutek. Piszemy o głupotach, nic związanego z naszymi sprawami. On sam wspominał, że brakuje mu mnie, ale ja już nie wierzę w żadne jego słowo. Jak się uwolnić z tej chorej sytuacji? Próbuję już wszystkiego, ale gdy siedzę sama wracam myślami do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepotrzebnie z nim gadasz. Usuń go z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze radze
Nie siedziec tylko zajac sie czyms, wypelnic czas jak tylko mozna, trzeba sie zmusic. Teraz jest lato, latwiej jest wychodzic wykorzystaj to. Przynajmniej przez ten pierwszy miesiac zorganizuj sobie czas, bez wymowek, basen, rower, rolki, dobre sa zajecia w grupach zebys nie byla sama poznala nowych ludzi, moze kurs gotowania? Zrob cos spoza swoich ram. Ja po zerwaniu odkrylam swoje hobby wlasnie w taki sposob po prostu nie moglam siedziec dluzej w domu ze swoimi myslami. A co do chlopaka ktory caly czas pisze to oczywiste, w razie gdy z tamta nie wyjdzie to trzyma cie jaka kolo ratunkowe. Dokladnie tak zrobil chlopak kolezanki zerwal z nia, a za dwa miesiace wrocil i blagal zeby do siebie wrocili okazalo sie ze zauroczyl sie we wspolokatorce a tamta go splawila. Olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że robię wszystko, żeby zorganizować sobie czas. W weekendy jest super, nie myślę tyle o nim, bo spotykam się ze znajomymi, ale w tygodniu, gdy wracam do mieszkania czuję się samotna, bo zawsze on wracał z pracy, ja z uczelni i pisaliśmy całymi wieczorami. Jestem teraz w trakcie sesji także nauka i złamane serce to złe połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×