Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćangel

Zapraszam

Polecane posty

Gość gość
no i w zasadzie to hejterzy przepchnęli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Obawiam się, że dla wykorzystywacza może to być dość niebezpieczne :) X dziś skąd pewność, że nie znam? Słucham różnej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mało osób aż tak głęboko wchodzi w tą muzykę, by znać i lubić korzenie. Kat był pierwszą moją miłością. teraz jest już ciul nie muzyka, wszystko na jedno kopyto ma brzmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
To Twoja opinia. A gusta są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, jeśli masz inne to daj dowody iż jest inaczej.. czekam naprawdę by usłyszeć coś oryginalnego. Jestem na prawdę głodny jakiejś dobrej muzyki, która by nie była wtórna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Nie mam potrzeby niczego udowadniać. Mam przeczucie, że żadna z moich propozycji nie będzie dla Ciebie wystarczająco dobra. Nie znam się na muzyce, nie wchodzę w jej korzenie. Albo jakiś kawałek zatrzymuje mnie na krótszy lub dłuższy moment albo nie. Te najlepsze powodują gęsia skórkę. To moja skala, bez względu na rodzaj, wykonawcę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, ja jeżeli coś lubię staram się to zgłębiać. Dlaczego Angel? jakiś konkretny anioł, demon? interesujesz się żydowską kabałą, angeologią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Coś tam pewnie wpłynęło na ten pomysł, ale głównie to kwestia tego, że taki nick był wolny. Nie znam się na niczym co wymieniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a to na czym się znasz? moja droga ani na muzyce, ani na genezie swego nicku..bogowie jakie to smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Wiesz. Lubię ludzi, słucham, obserwuję. Jakakolwiek głębsza wymiana poglądów z kimś z Twoim podejściem do rozmówcy nie ma sensu, bo nie jesteś ciekawy drugiego człowieka, jego spojrzenia na świat, nie słuchasz. Nastawiony jesteś na udowodnienie swojej racji i narzucenie jej drugiej stronie ;) Napisałam Ci, ale nie zrozumiałeś. Ile ludzi tyle poglądów, gustów i zdań i każdy ma prawo do własnego, niekoniecznie identycznego z Twoim. Bardzo interesującym doświadczeniem jest wymiana myśli, można godzinami rozmawiać bez narzucania komuś swojej racji. Oburzysz się pewnie jak przeczytasz i wątpię czy zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem to gdyż..nie uwierzysz ale staram się praktykować buddyzm tybetański, co jest ciężką sztuką i wychodzi mi niekiedy a nawet bardzo niekiedy.. jednak jestem dość elastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym lubię ludzi szczerych i tylko takich Ty taka jesteś i to jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Kiepską elastyczność wykazałeś w naszej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby była aż tak kiepska nie pisałabyś już do mnie ;) mam swoje poglądy i tyle dziś to oczywiście jest niepoprawne politycznie. Jestem sobą i nie sprzedaję swych wartości na żadnych targach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy komuś oddaję serce oddaję całkowicie moja droga, jestem bardzo różnym człowiekiem..mogę cytować Stachurę Burse Wojaczka Ginsberga a za chwilę dać komuś w mordę jeśli będę zmuszony mogę ułożyć wiersz i wyzywać kogoś jak leci jeśli zasłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Zasłuży według Twojej oceny rozumiem... Sędzia i kat w jednym... Według własnego widzimisię... Bawisz się w Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bóg to bajka dla dzieci tak jak diabeł są większe moce niż te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Bóg dla mnie to moc, nie podporządkowuję jego definicji żadnej z religii. Bóg, diabeł sądzę że to dwie twarze jednej istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykrocz poza diabła i boga jako jedną istotę i poszukaj tej istoty w sobie wykrocz poza wszelkie dualizmy ciemność światło zło dobro itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×