Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie kolory ścian?

Polecane posty

Gość gość

Hej, hej. Za chwilę się przeprowadzamy ale najpierw szykuje nam się malowanie. Przeglądam kolory, inspiracje i już sama nie wiem... kuchnia - szafki są w odcieniu coś pomiędzy bielą a szarością, podłoga też wpada w szarość, na ściany myślę dać żółty Generalnie marzy mi się by w domu pojawiły się szarość, biel i chcę gdzieś wcisnąć szmaragdową zieleń oraz właśnie trochę też innego koloru. Tak by całość ze sobą grała. Meble mamy w odcieniach drewno, szarość i biel. Nie chcę aby ściany były białe ale biel w dodatkach owszem, szary i srebrny również. Odpadają kolory różowe, czerwone i niebieskie. Może macie propozycje kolorów (konkretne nazwy, numery, firmy farb mile widziane)? Nie muszą wszystkie ściany być w jednym kolorze, w danym pomieszczeniu. Do pomalowania wspomniana kuchnia (do której słońce nie wchodzi mimo, że jest okno), łazienka i osobno wc (bez okien), salon widny, częściowo słoneczny, sypialnia spora, też widna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie rób żółtych ścian bo to kicz. Piaski putyni, zamki na piasku to są ładne kolory. Teraz na czasie są również szarości, brązy i pastelowe kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, bo trzeba mieć to co jest trendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jakieś stonowane kolory na ścianie, bo wtedy można poszaleć z dodatkami. Ja mam wszędzie pastele, dzięki czemu mogę robić sobie plamy barwne z różnych rzeczy. W kuchni fajny kontrast mam na lodówce - http://stikero.pl/product-pol-3467-Mata-magnetyczna-jednokolorowa-Jasna-czerwona-032.html bo moja mata magnetyczna jest w pięknym, czerwonym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś z was decydował by się na remont łazienki to ja mogę polecić sklep z wyposażeniem łazienek http://pieknolazienek.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra1231
Zdaniem projektantów wnętrza powinny być jak najbardziej naturalne – naśladować naturę i inspirować się jej barwami. Obserwujemy więc ekspansję zieleni, triumf szarości i błękitów. Do tego dochodzi wciąż zaskakująca popularność stylu skandynawskiego, bazującego na szarościach, jednak często przełamanych niecodziennym akcentem kolorystycznym. Tak w skrócie można opisać modne kuchnie 2017 roku. Jeżeli chodzi o styl skandynawski, to nadal wygrywa w rankingach popularności. Pokochaliśmy oszczędną, niemal surową estetykę Północy, z powodzeniem odtwarzając ją w polskich wnętrzach. Co istotne, nauczyliśmy się również indywidualizować ten trend. Co to oznacza? Zamiast wiernie kopiować skandynawskie wnętrza, dostosowujemy styl do swoich potrzeb, a dodatkowo nieco go ułagadzamy. Choć przyjęło się, że podstawowym wyznacznikiem jest tu czysta biel, to równie chętnie sięgamy po jej brudne, przełamane odcienie oraz po szarości. Koniecznie musisz też zobaczyć najnowsze projekty, które znajdziesz na stronie https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/modne-kuchnie-2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×