Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antybiotyk a tabletki, prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Witam Was kochane. Wiem, że nikt z Was nie jest ginekologiem ale chcialam prosić o poradę. Nie wiem jak przedtawić sytuację opisowo 3.czerwca- przyjęłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną 4.czerwca- przyjęłam antybiotyk Macromax , brałam go 2 dni 6.czerwca- odbyłam chwilowy stosunek 8.czerwca dostałam plamienia- w terminie Więcej stosunków nie było. Problem w tym, że po zakończeniu miesiączki w poniedziałek, dziś poleciała mi solidna ilość brązowego śluzu i wystąpiły u mnie bóle macicy . Takiego jak na samym początku krwawienia. Nie wiem co to jest zdarzyło mi się tak w życiu tylko raz ... w momencie w którym zaszłam w ciążę. Czytałam na internecie , że antybiotyk przyjmowany w trakcie 7-dniowej przerwy nie osłabia aż tak działania antykoncepcji, ponieważ nie łykam wtedy tabletek czynnych, a wszystkie wcześniej przyjęte mają za zadanie chronić mnie również w trakcie przerwy. Jaka jest możliwość, że podczas tamtego dosłownie chwilowego stosunku mogłam zajść w ciążę? Co to więc mogło być? Bardzo się martwię proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierole. nawet antykoncepcja nie daje 100% zabepieczenia a ty z takim zj*****m pytanie wyjezdzasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że to normalne pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było uwazac na biologii w gimnazjum to bys wiedziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że Ty się dowiedziałaś :) jak masz tu siedzieć żeby bluzgać ludzi to w ogóle stąd wyjdź. Aż dziwne, że Twoja wiedza przywiodła Cię na to forum. Bo po co skoro wszystko wiesz :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponabijac sie z nieuków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję charakterku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje niewiedzy, zespol wrodzonego niedoboru jodu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co Ci kobieto chodzi? Po cholere spamujesz mi ten post? W czym masz problem z moim pytaniem. Nie masz zamiaru na nie odpowiadać to się po prostu zamknij. Wredna fra nca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ulotka gryzie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, wszędzie jest napisane, że obniża działanie tabletek, KTÓRE SIĘ PRZYJMUJE ŁĄCZNIE Z ANTYBIOTYKIEM. tak więc czy po wybraniu wszystkich tabletek , i zastosowaniu antybiotyku w trakcie 7-dniowej przerwy ma on wpływ na działanie tabletek WZIĘTYCH, czy nie? To jest takie trudne pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to sa wlasnie te cudowne ciąże z tabletek:) jesli przyjmuje sie pigułki regularnie, unika stosunkow w czasie brania antybiotyków, gdy występują wymioty lub biegunka lub stosuje sie inna antykoncepcję w tym czasie - szanse na ciąże sa raczej znikome. Wiele kobiet w moim otoczenie bierze od lat i żadna w ciąże nie zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ... I to był ten mój głupi jedyny błąd. Dzwoniłam do apteki, powiedziała mi że antybiotyk nie powinien był osłabić działania tabletek już wziętych. Ponieważ była to 7-dniowa przerwa nie powinien był zakłócić działania tabletek, może natomiast z obecnego opakowania. Popełniłam gafę na całego. Mam nadzieję, że mimo iż to było dołowanie kilka chwil, i że to była 7-dniowa przerwa ... nic się z tego nie wykluje. Dziękuję za pomoc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jest 8 dzień po stosunku. Teraz są dośc dobre czułe testy ciążowe. Jak kupisz i zrobisz w piątek, to powinno coś pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże mam nadzieję, że nic tam nie będzie :( to była jedna chwila... :( pozostaje mi na razie po prostu czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak? Jestem ciekawa, bo mialam podobna sytuacje rok temu w Świeta. Ogolnie test wykazuje po jakichś 2 tygodniach. Po mojej akcji stwierdziłam że przechodzę na wkładkę levosert bo z tabletkami to zdecydowanie zbyt dużo nerwów, obliczeń i biegania z receptami. Teraz przez 3 lata mam sposkoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×