Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olaboga 1223

Limetic proszę o opinię

Polecane posty

Gość Olaboga 1223

Brała może któraś limetic? Jaka jest skuteczność? Skutki uboczne? Proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboga 1223
Ktoś.coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam jak karmiłam Synka piersią było ok przy pierwszym opakowaniu plamilam a potem już nic ja je jadłam bez przerwy czyli bez okresu,jednak gdy przestałam karmić i dalej zazywalam tabsy źle się czułam i musiałam odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że możesz czuć się bezpiecznie , mi się zdarzało zapomnieć tabletki wtedy odpuszalismy współżycie u nas po odstawieniu po pół roku zaszlam w ciążę . zawsze możesz założyć sobie wkładkę mam teraz nie trzeba pamiętać o tabsach wkładka nie hormonalna to alternatywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz spoko gina pozwoli Ci kupić samej zwykła miedzianą wkładkę koszt w aptece do 50zl tylko pytanie ile weźmie za założenie na NFZ powinien za darmo założyć a płacisz za samą wkładkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to dla Ciebie stres i dodatkowo się zabezpieczacie to naprawdę lepszą alternatywą jest wkładka np Miedziana ,srebrna lub złota .Zakladasz na 3 lub 5 lat i zero stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny minus obfite krwawienie raz w miesiącu czego nie ma przy hormonalnych wkładkach ale tu cena nawet do 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga 1223
Mi zaproponował właśnie ta za 1000 to już wolałam tabsy brać. A muszę się zapytać o tą miedzianą czy tam jakąś. O ile będę mogła ją zastosować bo i tabletki mogę jednoskładnikowe tylko. Czytałam że są prawie tak skuteczne jak dwuskładnikowe no ale w sumie moja pierwsza antykoncepcja więc aż tak się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest tu może jakaś kobieta która nie rodziła ani nie karmi piersią która bierze Limetic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam takie tabletki jak karmiłam ale teraz ginekolog zmieniła mi je na vines bo mają mniej hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garia
Ja biorę, bo nie mogę dwuskładnikowych. Są skuteczna, ale musisz pilnować regularności, tutaj możesz się spóźnić max 3 godziny, przy dwuskładnikowych chyba aż 12. Ale dla mnie to nie problem, bo i tak mam przypomnienie w telefonie i biorę zawsze o tej samej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mogę dwuskładnikowych. Dobrze ze te tabletki nie są tylko dla karmiących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę limetic bo tez dwuskładnikowych nie mogę. Nie wiem czy mogę czuć się przy nich bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś kto bierze bo nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu? Przecież skuteczność ma porównywalna do dwuskładnikowych tylko jest większy reżim czasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie zaczęłam właśnie brać Limetic od grudnia i wciągu trzech ostatnich tygodniu dwa razy mam plamienia po ok tygodniu czy to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, organizm się przyzwyczaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja wcześniej brałam już tabletki tylko inne Naraya plus i po zmianiena Limetic teraz takie zaskoczenie ze plamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic. To sa zupełnie inne tabletki. I moze wystapic plamienie. Dziewczyny , takie pytania zadawajcie swojemu lekarzowi a nie kolezance online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Mam pytanie może którejś z was zalegaja tabletki limetic, wizytę do lekarza mam za 2 tyg, a tabletki w przyszłym tyg mi się kończą :( Proszę o maila na pauka16@gmail.com :) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jak wygląda krwawienie przy tych tabletkach? Mam wziąć opakowanie 28 tabl i później następnego dnia już zacząć następne opakowanie czy robić jakąś przerwę? Wczesniej brałam tabletki dwuskładnikowe i tam po 21 dniach było 7 dni przerwy i nie wiem jak to wygląda tutaj, proszę o poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki bierzesz bez robienia przerwy. Skończysz jedno opakowanie i zaczynasz drugie. Dzisiaj byłam u ginekologa i tez mi je przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was przytyla stosując te tabletki? Miałam taki problem kiedy stosowalam Atywie, mam też problemy z tarczyca. Lekarz zalecił spróbować, bo to zupełnie inny lek, ale mimo to mam pewne obawy. Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwoa
Dziewczyny ja brałam LIMETIC ponad 2 lata. na początku miałam plamienia lecz po jakiś 4-5 miesiącach ustały. Nie tyłam , nie miałam żadnych skutków ubocznych. Odstawiłam ponieważ już chyba czas dostać okres po 2 latach , mam nadzieje że nie będzie on nie wiadomo jak obfity (odstawiłam 2 dni temu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola9506
Hej Ja nie rodziłam i nie karmie, biorę je przez migreny. Stosuje już ponad pół roku, nie mam okresu i strasznie przytyłam. Nie wiem czy to po tabletkach i braku okresu czy przez zimę ... Zastanawiam się czy nie zmienić na coś innego. Jak myślicie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam je przez 4 miesiące i musialam odstawić. Wlosy garsciami wypadaly, ciągły ból podbrzusza, nonstop plamienia i jeszcze te 5 kg wiecej. Musialam zmienić ale kazda jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore je bo karmię, 9 miesięcy zero plamień, a teraz 2 tygodnie skąpego krwawienia.. wizyta za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola2577
Cześć dziewczyny Ja brałam przez 6 lat novynette - mam dużo guzków w piersiach dla których podobno pożywka są estrogeny wiec odstawiłam. Zeszła ze mnie chyba woda i cycki o jeden rozmiar :( Po dwóch miesiącach bez tabletek ( okres przyszedł normalnie w terminie) dostałam Limetic, No i pierwsze 2 tyg Ok potem dostałam okres ( w tym samym czasie co powinnam dostać gdybym ich nie brała!!) był sobie 10 dni! 3 dni przerwy i do dzisiaj (3tyg) plamie codziennie. Już nie mam do tego siły. W dodatku przy linii włosów straszny trądzik ( nigdy nie miałam) dzisiaj już trochę niby lepiej.. lekarka mówi żebym przetrzymała. Czy ktoś tak miał? Kiedy te cholerne plamienia ustaną ? W dodatku mam wrażenie ze zaczynam czuć się jak balon- kończę drugie opakowanie. Przy novynette przytyłam 7kg ale w pierwszym miesiącu pod odstawieniu spadło 4. Nie wiem czy tego tez nie rzucić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×