Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są stroje kąpielowe dla małych dzieci ?

Polecane posty

Gość gość

Mamusie,jak chodzicie na basen z małymi dziećmi tak koło roku,mój ma 11 miesiecy,zastanawiam się czy kupic mu jakiś struj kąpielowy i czy wogole są takie ,jeśli mają wasze dzieciaczki to będzie któraś mamusia tak miła i podeślę zdjęcie lub link jak ten struj wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie strój bez sensu dla takiego malucha, który jeszcze potrzebuje pieluszki. I tak będziesz musiała założyć pieluszkę do pływania, po co jeszcze na to strój? Ja kupowałam strój jak się nauczył korzystać z toalety, wcześniej śmigał w samej pieluszce. Spodenki i inne akcesoria kupowałam po prostu w sklepiku na basenie. Dziewczynki tak samo, jakieś sukienki, falbanki to nieporozumienie, dziecku tylko niewygodnie w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki stroj takie majteczki na pampers. Drugi to kombinezon z kapokiem wszystym w srodek i majteczki z bluzka z filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×