Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze studia w wieku 30 lat

Polecane posty

Gość gość

Warto? Jakos ciężko jest mi sobie wyobrazić start na rynku pracy w zawodzie, gdzie konkurencja będą również absolwenci, ale w wieku 24-25 lat... Chyba już za późno? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie jest za późno na naukę. Ludzie często zmieniają ścieżkę kariery. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
nigdy na nic nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu dopiero teraz pomysł z pojsciem na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero kończę studia w wieku 30 lat, ale do pracy zawodzie i tak mnie nikt nie przyjmie z moim cienkim CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
never give up! i tyle na ten temat.. spac na studiach nie bedziesz, rozgladaj sie, zapytuj, moze sie cos uda w miedzyczasie, rozwijaj zdolnosci, choc na jakis jezyk itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej chorowałam plus nie pozwalała mi na studiowanie sytuacja materialna. Pracowałam za granica w prostych pracach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś pecha. Co nie zmienia faktu, że w tym wieku studia robi się z konkretnej potrzeby, a nie z chwilowej zachcianki dla zabicia nudów. Kto będzie cię utrzymywał, gdy ty będziesz studiować ? Na dorywcze prace liczyć nie możesz, bo zwolnienie studentów od płacenia składek obowiązuje tylko do 26 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracować muszę, myśle o studiach zaocznych. Nie liczę na to, ze będzie mnie ktoś utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój brat skonczył ekonomię mając 42 lata, bo wtedy dopiero zrozumiał że to ma sens jak się chce zajmowac kierwownicze stanowisko no i 3 lata pozniej zajął, tak wiec na naukę nigdy za pozno a Ty jestes taka młoda i głupiutka jeszcze jak piszesz takei rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś już napisał na naukę nigdy nie jest za późno :) poza tym uważam że lepiej aby ktoś poszedł na studia mając 30 lat i wiedząc co chce robić , bo mam wielu znajomych którzy poszli na studia mając lat 19 i na kierunek pierwszy lepszy a teraz płaczą bo nie robią tego co chcą . Moim zdaniem jak najbardziej warto i trzymaj się tej decyzji !a na zdanie innych nie patrz tylko na siebie. Powiedzenia i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto! Nie patrz na tych, którzy Cię będą ciągnąć w dół - mówić, ze nie warto, ze za późno itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje życie zawsze możesz siedzieć na d***e wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kulturoznawstwo, psychologię, humanistyczne kierunki możesz sobie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×