Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was kupuje niemieckie produkty zamiast polskich ? np proszki do prania itp

Polecane posty

Gość gość
No ale są w każdym innym sklepie. Małym prywatnym czy hipermarkecie. (Piszę o Robico). Nie prawda, że w niemieckiej jest dużo chemii. W takich masówkach które są wszędzie typu Persil, Omo, Ariel itd. to składy są porównywalne z tymi w PL, ale poza masówką mają ogromną ofertę eko certyfikowanej chemii, której u nas nie ma w żadnym normalnym sklepie ani normalnej drogerii w takich ilościach jak u nich. Ogromny wybór w każdym normalnym markecie i drogerii, włącznie z marką własną. W PL może za 50 lat tak będzie ...ale tylko "może".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście miałam Astonish i mnie nie zachwycił. Nie są złe, ale też żadne och i ach. Powiedziałabym że przeciętne raczej. Moim hitem ostatnio jest Ecover do ceramiki łazienkowej. W życiu bym nie pomyślała, że jakikolwiek naturalny nieżrący specyfik jest w stanie usunąć kamień z wody, a to to działa jak czary mary. Byłam w szoku jak pierwszy raz spryskałam wannę i płytki. Wolałabym tylko żeby nie był w rozpylaczu, bo eko czy nie eko wolałabym niczego nie wdychać, a tak to się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza mi się kupować profesjonalne środki czystości bo z reguły dużo lepiej radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami. Ja ze swojej strony mogę polecić ofertę sklepu Topsanit w tym zakresie http://www.topsanit.pl/pl/c/Srodki-czystosci/252. Środki bardzo skuteczne a ceny niskie więc warto się skusić i przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mamci8
nie kupuje niemieckiej chemii ponieważ uważam , ze jest ona przereklamowana i koszmarnie droga. Kupilam jakiś czas temu Ariel 5kg za 70zl i nie robil niczego lepszego z praniem niż nasz zwykly persil z biedry za 33zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś zdarzyło mi się coś tam kupić ale według mnie u nas też jest sporo dobrej jakości chemii. Jeśli chodzi o pranie to już dawno temu zrezygnowałam z proszków czy żeli. Teraz używam pereł piorących Perlux i dla mnie są bezkonkurencyjne - dobrze piorą i przede wszystkim sprawiają, że pranie pachnie bardzo intensywnie i długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnknana
Perły Perlux są świetne! Sama ich uzywam od jakiegoś czasu, piorą skutecznie, zapach prania jest fajny przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroonIka878787
Też uzywam tych pereł do prania i faktycznie pranie zupełnie inaczej pachnie i co ważne ten zapach się utrzymuje dość długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam z proszku zrezygnowałam już całkowicie i piorę tylko w perłach piorących Perlux. Efekt jest zdecydowanie lepszy niż nawet po najlepszym proszku, moje pranie pięknie pachnie i co ważniejsze ten zapach długo się utrzymuje a tkaniny są miękkie w dotyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoo
Dnia 15.06.2017 o 18:51, Gość gość napisał:

Jak mi podasz nazwę tej herb. to ci powiem co to i skąd :) Być może nawet z dyskontu. Polacy lubią kupować na zachodzie w dyskontach typu Edeka, Hofer itd, a w PL sprzedają te produkty jakby to były normalne drogie marki. Nie to żebym coś miała do jakości, bo ta jest zawsze bardzo dobra i na promocjach się bardzo opłaca w dużych ilościach, ale tak ogólnie piszę informacyjnie jak to jest.

Edeka To nie dyskont tylko Delikatesy wenn du schon so Schwachsinn erzählst 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkbg

Mieszkam w de. Chemię kupuje w kaufland albo Real ewentualnie Müller DM czy Rossmann. Proszek ariel 10kg to koszt w promocji koło 15e. Płyny do mycia naczyń rewelacyjna jakość i cena koło 1e. Żel pod prysznic dove 1,29e dezodorant tyle samo w promce. W pl ten sam powyżej 10zl. Chemia ma jakość top i jest bardzo tania. Pieczywo mięsko ryby owoce warzywa - to jest droższe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekk29

Zdecydowanie zgadzam się, że nasze produkty w kraju nie raz są dużo gorsze. Ja niestety długo mieszkałem w Niemczech, teraz już na stałe zjechałem do Polski i brakuje mi tamtych produktów. 
Na szczęście są takie sklepy jak EuroShop24.pl gdzie można kupić nawet żywność, przekąski czy chemię gospodarczą do domu sprowadzaną z zagranicy. Zamawiam co mogę tam 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ja czesto mam. Ale nie kupowane od pośredników itp tylko przywożone prosto z DE. Są droższe, ale wydajniejsze i jakościowo o niebo lepsze. Przykladowo - płyn do płukania (koncentrat w DE) pachnie mi jeszcze dluuuugo po suszeniu, prasowaniu i wsadzeniu do szafy. Nasz polski odpowiednik często jest niewyczuwalny w momencie otwarcia pralki po praniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×