Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werka21211

Detektor temperatury i wilgotności

Polecane posty

Gość romamlp
Podobno jest dobry ten firmy Broadlink, moja siostra ma zainstalowane takie akcesoria w domu tej firmy i bardzo sobie chwali jakość tych produktów. A w szczególnośc***ilot uniwersalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estelka31
Wygląda w porządku, kupowałem kiedyś czujnik czadu ze smarthome24 i już miał okazję się sprawdzić, fajna sprawa z tym, ze powiadomienia na telefon wysyła. Taki detektor temperatury może być przydany, analizuje temperaturę w pomieszczeniach, a temperatura i wilgotność powietrza w dużej mierze decydują o zdrowiu i samopoczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati0274
Dokładnie tak jak mówicie temperatura i wilgotność ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Mam ten detektor kupowałam właśnie w tym smarthome24 właśnie ze względów jakościowych także spokojnie możesz kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka21211
czyli wychodzi na to że polecacie to urządzenie i chwalicie sobie, przeglądnęłam jeszcze inne opinie o tej firmie i sklepie smarthome24 także wygląda to nieźle dużo pozytywnych opinii więc kupuję i jeszcze raz wam dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy ostatnio do nowego domu kupował ale akurat taki bardziej modularny . Czujnik czadu ważna sprawa ciocia raz w wannie omal nie umarła od czadu, rodzice też planują zakup czujnika z racji posiadania pieca kaflowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula349
No tak z czadem nie ma żartów też właśnie kilka razy zdarzyło mi się że się ulatniało ale zawsze mam jakieś urządzenia wykrywające takie sytuacje także nic wielkiego się nie stało. Ale u mojej sąsiadki czujnik nie zadziałał raz i się zatruły na szczęście udało się ich uratować. Także też teraz się rozglądam za jakimś dobrym i pewnym czujnikiem. Przeglądałam właśnie ofertę smarthome i natknęłąm się na to https://smarthome24.pl/czujniki/17-detektor-co-zigbee-ha-12-5906874919040.html co myślicie ma ktoś może można mu zaufać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariadariaaawww
Ten detektor czadu kupiłam mamie bo mieszka sama i ma piec także troszkę się o nią bałam. Mam znajomą co właśnie ten detektor ze smarthome uratował jej życie także ufam mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój błąd... nie smartphone a smarthome chodziło, może więc pytanie , jest możliwość podpięcia jakoś komunikatu pod smartphone? aby np w razie zaczadzenia domowników poszła informacja na mój telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murkyy23
Gadżety do domu inteligentnego zamawiam zawsze na https://smarthome24.pl/ i jestem zadowolony i z ceny i z jakosci produktow. Coraz czesciej slyszy sie o takich domach i wlasnie moj jest w trakcie metamorfozy z przestarzalego na nowoczesny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiwesq
smarthome ma inteligentne urządzenia bardzo dobrej jakości. Sama ostatnio z koleżanką przeglądałam ich ofertę bo prawdopodobnie za 2 mce możemy meblować dom także akurat będę kupowała te urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwickimartin
Ja na razie jestem na etapie projektowania i wykonania instalacji elektrycznej pod smart home. Kupiłem sobie szkolenie od smarthomeready.pl i na podstawie szkolenia i konsultacji z ekspertem tworzę instalację. Więc niedługo będę rozglądał się za detektorami. Napiszcie proszę co jeszcze podłączacie do inteligentnego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziooo
Oj teraz w okresie grzewczym na pewno tego typu urządzenie jest bardzo potrzebne. Przykładowo u nas w domu czasami temeratura sięga nawet 28stopni więc przy takiej temp powietrze jest bardzo suche. Ten detektor ze smarthome w takim przypadku jest bardzo potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizmonella
idz do media expert zapytaj, tam obsluga kuma o co chodzi, ostatnio kupilam oczyszczacz powietrza. doradzili mi i smiga super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×