Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dostac prace w retail w handlu w uk

Polecane posty

Gość gość
jak wam sie tu tak nie podoba, to po co tu siedzicie I ciagniecie benefity nieroby j****e. wracajcie do polski I zarabiajcie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Referencje są potrzebne od poprzednich szefów/managera, a nie od "przydoopasow"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy w pl nie musimy rzucac pracy. JESTESMY U SIEBIE. Pracy jest full w PL, ze musimy sprowadzac ukraincow. I co roku podwyzka pensji, nie to cow uk gdzie wszystko drozeje a pensje te same. I socjal full wypas teraz, nie to co jakies ochłapy dla dziadowskich polaczkow w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk nie ma już pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że piszą tak w ogłoszeniu nie znaczy że sprawdzą. Widać że masz mała wiedzę w temacie. W takich miejscach jest duży przepływ pracowników i kto by chciał takie coś sprawdzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzają, sprawdzają. Referencje to podstawa, nikt nie chce mieć do czynienia np z oszustem czy złodziejem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie znasz tematu. Wiem, że bardzo rzadko sprawdzają. Kto by miał na takie coś czas. Oszust? Haha Jak nie umie tego co mówił że umie to wylot na zbity pysk, znajdzie się następny. Zwłaszcza jeśli mówimy o umowach 0h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas? A ile to jest wykonac jeden czy dwa telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tego nie sprawdza :D manager (nawet costy) ma ważniejsze rzeczy do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taki pewien/taka pewna. W wielu miejscach sprawdzają referencje i dobrze o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam nie sprawdzaja czesto, to taki myk w wiekszosci aby odstraszyc od skladania aplikacji przez osoby ktore kombinuja. A najlepiej dogadac sie z jakism angolem za czteropak ze podasz jego nr jako bylego pracodawcy i on im nasciemnia. Wiele ludzi tak robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ciekawe, bo np nawet do tej aplikacji jaka składasz np do Starbucks musisz podać z dokładnymi danymi - stanowisko pracy, zakres obowiązków, od kiedy do kiedy pracowales, dlaczego odszedles plus dane kontaktowe do managera a wiec telefon, e-mail itd. Co sugerujesz? Ze ktoś ma wpisywać fikcyjne dane i stanowisko? Czyli zwyczajnie kłamać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ja jako nastolatka wymyśliłam całe CV, a sklepy w których "pracowałam" zamknęły się haha i nie można było sprawdzić czy tam pracowałam ah to były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×