Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

dziś Twoje założenie jest słuszne w przypadku, gdy ktoś własne szczęście uzależnia od drugiej osoby. Takie związki szybciutko się wypalają. To, że każdy się zmienia działa jedynie na plus, bo niezmienne szybko się nudzi. Drugą osobę można odkrywać bardzo długo i w drugą stronę, samemu być odkrywanym ciągle na nowo. No i świadomość, że nic nie jest nam dane na zawsze. Wtedy każdego dnia żyje się i cieszy tym co jest intensywniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urocza wiedźmo ależ ja się zgadzam z Tobą. Żeby brać trzeba dawać i te czynności powtarzać niezależnie od ilości spędzonych ze sobą chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Stan małźeński odpowiedni nie za długi i nie za krótki zainteresowanie zdecydowanie rośnie w miarę jedzenia odkrywamy różne nasze oczekiwania w stosunku do drugiej osoby pewnie są granice które na razie nie przekraczamy nie wiem co przyniesie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urocza, jak dla mnie to zbyt stereotypowo z tymi związkami gdzie nastawienie tylko na jedną osobę. Szkoda że moja pani tu się w tym momencie nie wypowie. A za nią cała rzesza zadowolonych z pożycia kobiet mezatek zakochanych niezmiennie w jednym. Temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Darjuz jaka pewność az pozazdrościć tej jedynej i kochającej zdradź tajemnicę Waszego związku moźe coś wykorzystam jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, nie chcę tu o sobie pisać zbytnio a o nieobecnych w szczególności. Jest ok. Dobrze ruszam biodrami chyba. :D i nie tylko biodrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Tak oczywiście uszanuje to trochę prywatności nigdy nie zaszkodzi więc ruszajmy bidrami i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama gdzie się uległaś podwinęlaś zagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama czeka na pozwolenie wiadomo kogo aby mogła coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urocza :-) takie proste, a dla wielu narzekających na swoje związki próg nie do przeskoczenia. Można skwitować, że leniwym zostaje tv albo ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie jest podporzadkowana jego decyzji i Pozwoleniu czy mogę czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój tej kobiecie miała fajne spojrzenie na niektóre tematy moze jeszcze sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, miejmy nadzieję jak nie będziecie smęcić to wróci. Ciekawe jaki " jego" pozwala tu jej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udawaj głupia wiadomo o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ero trzeba jednak wykazać się minimum wyobraźni i chęci. Dawniej jak coś się zepsuło, to się to naprawiało, dzisiaj wymienia się na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim którzy zaczęli pracę pogoda smętna moze ktoś rzuci ciekawy i gorący temat na dziś chętnie podyskutujemy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
To ja mam taki. O czym myślisz co czujesz gdy masz go w ustach . .. witam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby strzelil ciepla sperma i zalal mi twarz a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się o tych problemach nie rozmawiało, co nie znaczy, że się je rozwiązywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim temat ciekawy co my kobietki myślimy róźne myśli nam kotłują nam się w naszych główkach jedne oczekują szybkiego wytrysku inne dłuzszej zabawy zakończonej Owopólnym zadowoleniem zakończonym wytryskiem na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd takie przekonanie? Po zastanowieniu to może faktycznie masz rację. Po prostu każdy przechodził do porządku dziennego nad tym co jest, bez analizy i rozbierania na czynniki pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam temat dobry bo maz namawia mie na pissing robila to któraś jak tak to opiszcie jak to jest bo nie wiem czy sie zgodzic czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem urocza :-) czytam, stąd ta teoria. Pisałaś o wyobraźni i chęci. Chęci do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Witam wszystkich osobiście wybieram drugą.opcję ciepła sperma to lek na wszystko polecam drogie panie bójcie się panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie wczuwam się w każdy ****** zadaną pieszczotę, patrzę na uroczy widok jak buziak sprawia mi przyjemność gdy pieszczące usta intensywnie wzmagają wiem że nie ujdę cało. Pieszczoty stają się nieznośnie przyjemne tak mocno że nic nie można już powstrzymać, fala rozkoszy przeszywa krocze i już ... Trysk. :) x Urocza nie wiem co tu robisz. Dość że celowo unikasz ze mną rozmowy to sprowadzasz na tematy dla mnie nie do ogarnięcia. Rozumiem że nie podobało ci się opowiadanie twoje prawo, ale ja ci nic nie zawiniłem ani nikomu tu. Nie wiem co mają oznaczać te analizy. O naprawianiu i wymienianiu. Lodówka ci się zepsuła czy co? Pliss Why? Żeby nie było uśmiech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet rozleniwił ludzi. Pozwolił się poznać i zrzeszyć w grupy wsparcia, tylko zamiast się motywować i szukać wyjścia, tłucze się godzinami o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz pięknie to ujołeś aź mi się ciepło zrobiło i tylko jedno nasuwa się na usta masz świetną kochanię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×