Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Pisałam o chęci jako przeciwwadze do lenistwa o którym pisałeś wcześniej :) o ile to Ty pisałeś/łaś :) Dziękuję za pogawędkę gościu i życzę miłych rozmów, jak widać nasza przeszkadza "właścicielowi" tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urocza mnie darjuż nie interesuje, jak mu coś przeszkadza to jego problem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urocza co tobie darjuz zro b il zlego?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać, nie życzy sobie wpisów osób, które nie są nim zainteresowane. Darjuż nie zrobił mi nic. Nie mam mu nic do napisania, więc nie piszę. Kompletnie nie rozumiem jego, a on nie rozumie moich wpisów. Teraz mam pytanie, co takiego ja robię Darjużowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz moze wypożyczysz mi swoja kobietę na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i z tego zrobi się znowu urocza przepychanka. Darjuż nie jest pępkiem świata i ja na przykład z nim wcale nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawy co zrobiła wiedźma autorowi, że wyprosił ją z tematu jak jakaś hejterke :( w komentarzu do opowiadania kulturalnie napisała co myśli bez ubliżania jakoś nie czepiasz się tych którzy po chamsku cie wyśmiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprosił??? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czego czepił się wiedźmy? to chyba proste, skoro laska mi nie odpisuje to nie jest zainteresowana rozmowa i tyle Napisała kobita ze trzy posty do konkretnej osoby przez cały dzień a ten wyjechał na nią bo nie do niego :( kawał chama z niego wyłazi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest głupi. Z jego wpisu jasno wynika, że albo ma pisać to czego on sobie życzy i do kogo sobie rzeczy, albo ma wypierdalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale z drugiej strony, jeśli to On jest założycielem tematu to co w tym złego, że próbuje utrzymać właściwy tor rozmowy. Wszak na innych forach jest to przestrzegane. Faktem jest, iż to forum jest inne :classic_cool: No ale może i tu ,,kultura " czasem przysiądzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona mu się wcinała w rozmowę? Czy jej wpisy zdominowały temat? Czy narzuciła swój własny odrębny? Poczytaj i wtedy osądzaj. Wczoraj zabrała głos w temacie który akurat był poruszany, pociągnęła go z gościem w innym kierunku niż cała reszta. Nie mają prawa do jego kontynuacji, bo akurat autor życzy sobie dzisiaj rozmawiać o czymś innym? Tytuł tematu nie sugeruje żadnego konkretnego tematu rozmowy. Cały temat nie kręci się wokół jednego wątku. W którym miejscu urocza wykazała się brakiem kultury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się że mamy dziś dzień trzymania za biust. Słyszał kto? Interesują mnie obchody tego święta. Szczególnie czy i kogo potrzymać można :) x w sprawie przepychanek. Poproszę o mój cytat w którym wypraszam z tematu uroczą. Nikt nie wklei bo nic takiego nie powiedziałem. Powiedziałem za to że nie rozumiem wypowiedzi uroczej i są wg mnie celowo napisane gdzie w domyśle można doszukać podwójnego dna. Co więcej kilka krotnie zwracam się personalnie do uroczej, a zamian ignor. Urocza no nie czuje mięty jakos do mnie , oj to nie powód jeszcze by kogoś przepędzić. Chciałem tylko dowiedzieć się o czym tu rozmawiają. Mi również zdarza się w feworze dyskusji kogoś pominąć ale aż takiego tempa na temacie nie zauważam. Pozdrawiam moją sympatyzujacą kobietę z gościa. Jasne jest to że bliżej mi do ludzi którzy mają do mnie pozytywne nastawienie. Nie oznacza to że nie rozmawiam z osobami które mają inne zdanie. Tym miłym akcentem chciałbym na koniec zawołać. KAMO GDzie jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj oznaką kultury jest wulgarny spam, wyzwiska i pomówienia. Wiedźma przeszkadza wam bardziej niż to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pytanie uroczej zostało bez odpowiedzi najlepiej to się p**********ic dla samego p*********lenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz kogo chciałbyś potrzymać za biust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co zrobiła? :D zignorowała kultowego usera na kultowym temacie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale w czym problem? Załóż temat i kontynuuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jedynym :) I może dlatego niedobitki tu się złażą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno. Bardzo cenię sobie negatywną opinię na niebiesko Uroczej dotyczącej opowiadania. Nawet bardziej od tych pozytywnych, z uwagi że sam sobie zbyt wysokiej noty nie dałem, lekko wytknąłem że jej opinia jest nie pełna bo nie przeczytała całości. Nawet przyznałem jej że w sedno trafiła z tymi rysunkami. Co do chamskich wystąpień zostały zlane ciepłym moczem. A opary długo jeszcze widzę drażnią oponentów. :D. Ok. Koniec wyjaśnień. Pozwólcie że udam się na dłuższą przerwę jak Kama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny jesteś darjuż, nie wracaj za szybko, może dziewczyny wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz nie podwijaj zagli jak to inni zrobiłi fajny masz dar pisania nie pozwol aby ktos miał satyswakcję z tego ze ktoś cię wyklucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz tak szybko się poddajesz się bez walki myślałam ze z ciebie prawdziwy ogier a nie kucyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Darjuz przychylam się do opinii innych nie pozwól aby osoby które mają inne spojrzenie na tematy tu poruszane wykluczyły ciebie z dyskusji ja osobiście lubię tu zaglądać i podyskutować , szybciej mi praca mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info dla was dziewczyny, które lubią klikać i rozumieją po co . Spokojnie mam nawał pracy tak duży że może w niedzielę lub dopiero w poniedziałek się usłyszymy, Taka przerwa przyda się aby ostudzić głowy. Co do ogiera nie zwykłem boksować kobiety więc jeśli już wybieram kucyka. Mile i urocze zwierzę. Dobra dziewczyny cycki dziś do góry, dzień macanie dziś. Albo koszulki liub co tam macie na sobie. Duże małe są przepiękne. I tu się chyba wszyscy zgodzimy no może homogeniczni niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urocza jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego wtrącania się w czyjeś relacje :o. Pół strony rozważania co ktoś komuś napisał, czy nie napisał :o Każdy powód jest dobry żeby komuś dopieprzyć. Z Darjużem uważam już dawno sprawę wyjaśniliśmy na innym zupełnie temacie. Powtórzyłam wyjaśnienie jeszcze raz. I o co ta cała afera? Nie wiem wypada następnym razem dobrze się zastanowić zanim zechce się włączyć do jakiegoś wątku rozmowy na temacie. Ewentualnie pytać o zgodę na zabranie głosu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyolbrzymiaj. Nikt Ci nie dopieprzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz po wiedźmie oprócz spamu pojedzie jeszcze wulgarny hejt :o Nie spasowała starym przebierańcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×