Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
Cześć ka ma :-) Po urlopie świeżo? :-) haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Wcale nie koniecznie musi być z tym spokojem,witam wszystkich obecnych ciężko pracujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama długo cię nie było czyzby urlop napisz gdzie urlopowalaś i czy z nowymi siłami wróciłaś do nad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale niekoniecznie ciężko pracując, ale jak człowiek unieruchomiony, to faktycznie nie jest lekko. :-) Dzięki i odwzajemniam. haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
To był pracowity urlop jeśli można to tak nazwać:) żaden wyjazd. Zwyczajny brak czasu i stąd nieobecność. Ja myślę że to darjuż jednak napędzał ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jesteś w błędzie kobietko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieszy się, że chociaż Ty go rozumiesz, ale z tym napędem to przesłodziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrząc obiektywnie i wyłączając spam, trolli i hejty...bez niego jakoś tak wolno te strony się nabijają. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka czy myślisz źe wszystko się kręci wokół jednej osoby moze ta osoba sama się nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnieś się ka mo do tych nakręcających postów, bo nikt inny nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesada, lepiej napisz coś, do czego będę mogła się odnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze pogubiłam się do jakiego tematu naleźy się odnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce odnieść się do Darka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze on sam odniesie się do tego pozdrawiam wszystkich obecnych i tych którzy do nas dołączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim dzień jest piękny więc zabierajmy się do naszych nowych przemyśleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Witam, po przerwie. :) Gość o poranku, a co chodzi ci po głowie w letni poniedziałek. PS. A i prośba przyjazne goście o nazwanie się dla potrzeb forum. Tak lepiej zdecydowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim moźe. Darjuz coś ciekawego i intrygującego przychodzi ci na myśl jako temat na dzisiejszych.upalny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upalny dzień. Plaża. Roznegliżowane kobiety. Cudne kształty. Wymiana spojrzeń. Szybki seks z nieznajomą na wydmie. :) Zimne piwo po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to twoja partnerka leźąca obok ciebie, ,czy równieź wypatruje ciekawego męszczyzny z którym poszłaby na wydmy co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mnie nie ma inny co już poprawiać. ;) Pani moja zadowala się jedynie moją osobą, a ja mam jeszcze moce przerobowe. Pójdziesz ze mną na wydmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast ja chętnie na czas urlopu zamieniłbym się żonami z wcześniej wyselekcjonowaną parką. Problem widzę jedynie gdyby układ nie skończył się po powrocie do normy. :) A ty czy mieści ci się takie podejście do życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męszczyzna? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź raki pewny siebie skąd ta pewność że Twojej partnerce nie spodoba się pan z wydmy zamiana żon męźow moźna nad t ym y pomyśleć moze będzie bardziej atrakcyjniej dla mnie jaką przygotujesz niespodziankę dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poszła bym z tobą. Po moim mężczyźnie nie dałbyś rady poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak zadowolona z seksu kobieta. Może nie poprawił bym ale na pewno inaczej. Myśl! Ale powiem że jeszcze w sprawie otwartości w seksie daleko nam do kultury zachodniej. Nie żeby nasza była całkiem zła. W dzisiejszych czasach akt wierności to przeżytek. Para powinna czerpać z życia raz danego i być otwarta nawet na takie rewelacje. Nie widzę w tym nic co mi by ubywało wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:20 dla nas? Chyba dla ciebie. Pomysł taki. Dzieci na kolonię, rodzice wyjazd. Spotkanie i zamiana w hotelu np na trzy dni. Zostajesz moja niewolnicą. Gdy jądra opróżnione do cna, no to zejdziemy do restauracji, nie będziesz na samym nasieniu ciągnąć, ;) no dobra... już bym cię zaskoczył że sama byś chciała robić to co wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest was dwie? Bo jakby jedna chciała dać sobie zdjąć majtki na wydmie, a druga nie. Chyba że udaje niedostępną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój pomysł to ty i ktoś jeszcze na pewno nie kobieta basen sauna restauracja a.na koniec pokój i hulaj ze mną do samego rana jak nie dasz radę mamy zastępnika co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być, ale pierwsze 3 dni ze mną potem może po mnie inny , jak dasz radę, bo uda obtarte wiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×