Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co tu chodzi??

Polecane posty

Gość gość
tez mi się tak wydaje, następny test zamierzam zrobić jakoś w przyszłym tygodniu. Zastanawia mnie tylko to jak organizm potrafi być nieprzewidywalny. Zwykle cykle 30-32 dni a tu takie wydłużenie ehh. no i ta kreska dziwna może coś mi sie przewidziało bo pojawiła się dosłownie na kilkanaście sekund bardzo blada potem zniknęła ale jak po 7 h chciałam wyrzucić test była kreska ale biała jakby miejsie, w którym powinna pojawić się linia. czy ktoś miał tak przypadek z testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na każdym teście napisane jest, żeby wynik odczytywać w czasie podanym przez producenta, bo później jest już niemiarodajny :) więc jeśli popatrzyłaś na test po 7 godzinach, to na pewno wynik jest przekłamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, niby wiem że test po czasie nie jest wiarygodny ale jak tylko coś się pojawiło to od razu milion mysli. Chyba sama się za bardzo nakręcam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domyślam się, że chyba bardzo pragniesz dzidziusia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie do końca, w tym momencie troszkę chyba za wcześnie... ale jeśli się okaże, ze to ciąża mimo wszystko się ucieszę mam mieszane odczucia niby nieplanowane ale jednak chciane sama nie wiem co myśleć. Zawsze chciałam mieć dziecko jednak planowałam je w późniejszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno dam znać jak tylko zrobię test;) Autorko tematu a jak wygląda sytuacja u Ciebie? powiedziałaś już swojemu partnerowi?jak zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałam, o dziwo zareagował spokojnie i powiedział że musimy usiąść i zastanowić się jak to wszystko ma dalej wyglądać. Powiedział że się nie wyprze dziecka i weźmie za nie odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Test słabo pozytywny (tj.z drugą bardzo słabą czy znikającą kreską) mimo wszystko może wskazywać na ciążę.Warto go powtórzyć za 3-4 dni albo wykonać badanie beta-hcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Autorko wątku, bardzo się cieszę.Widzisz, może nie będzie tak źle.A nie myślałaś o adopcji ze wskazaniem? W takim przypadku sama możesz wybrać ludzi, którym dasz dziecko.To naprawdę piękny dar.Pomyślcie o tym.Większość dzieci w Polsce ma nieuregulowaną sytuację prawną (rodzice nie zrzekli się praw), więc nigdy nie zostaną adoptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cleo1976 nie wiem czy byłabym w stanie oddać swoje dziecko komuś obcemu. Pomimo wszystko to krew z mojej krwi i kość z moich kości :-( Mam nadzieję że wszystko się jakoś ułoży. Dziękuję wszystkim za wypowiedzi w wątku, życzę Wam wszystkiego dobrego :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno się jakoś ułoży ciąża trwa długo macie więc dużo czasu aby uporządkować wszystkie sprawy i oswoić się z myślą o dziecku;) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dziecko scali wasz związek. Nie sliwszcie się. Nie musicie brać ślub bo ciąża to nie te czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam dac znac jak wykonam test(jestem tą osobą od testu ze znikającą kreska) nie ma juz takiej potrzeby własnie dostałam krwawienia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×