Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matka wychowujaca skarba

Alimenty

Polecane posty

Gość gość
Mam takie pytanie czy np gdy wystapie o podwyzszenie alimentow i bede miec adwokata a moj byly przegra to bd musial zwrocic mi koszty adwokata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! To Ty opłacasz adwokata, bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję byłych partnerów, którzy zostawiają dziecko i "odpalają" 300 zł. Niesprawiedliwe to bardzo. Ale zawsze można zwrócić się o podwyższenie alimentów, znaleźć adwokata i trochę powalczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szkoda takich kobiet a jeszcze bardziej dzieci ze ojcowiw nie potrafia sie spelnic w roli ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna zalowac na swoje dziecko i trzeba jeszcze latac po komornikach ze im nie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po wuj robicie dzieci z takimi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska43

Wiele lat byłam na garnuszku męża, wychowywałam dzieci. Niestety przyszedł w końcu czas rozwodu. Trochę byłam osaczona przez męża, jego rodzinę. Uratowały mnie konsultacje z prawnikiem. Najpierw dzwoniłam do kancelarii https://grzybkowskiguzek.pl, a później przekonano mnie do wizyty. Właściwie prowadzono mnie krok po kroku, aż do rozstania, po alimenty i podział majątku. W międzyczasie otrzymałam od prawnika plik excela do stworzenia, jakby to ująć profilu wydatków na dzieci. Dostałam nawet większe alimenty niż zakładałam, co jest dla mnie ogromnym ułatwieniem. Zaczęłam pracę w rodzinnej miejscowości. Dzieci zostały ze mną, ale mąż ma dowolność odwiedzin. Nie blokuję mu spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

Ja już całe szczęście walkę o dzieci mam już za sobą. Dla mnie ogromnym wsparciem i pomocą była pani adwokat Anna Legieć – Lublin i okolice polecam. Pani mecenas ma doświadczenie w takich sprawach i potrafiła dobrze wszystko rozegrać z moim eks mężem i ojcem moich dzieci. Teraz i alimenty są na czas i uczciwie wyznaczony czas na spotkania ojciec-dzieci :) jakoś się wreszcie wszystko zaczyna układać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×