Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak akceptacji mojego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim, sytuacja jest nastepujaca, jestem po rozwodzie mam 3 letniego syna, spotykam sie z mezczyzna tez rozwodnikiem ktory ma 8 letniego syna, wszystko byloby ok, wlasciwie bylo ok, do pewnego momentu kiedy to moj partner kiedy jestesmy w trojke (tzn ja moje dziecko i on) nie odzywa sie do nas, doslownie, ani slowem, nie zauwaza mojego syna,tak jakby go niebylo, myslalam ze syt. jest jednorazowa, ale powtorzyla sie poraz drugi... spotykamy sie juz 2 lata i to byly pierwsze takie "zachowania". zapytalam o co chodzi, powiedzial ze "dziecko mna rzadzi, ze on nie bedzie sie dostosowywal, ze nie umiem wychowac dziecka zeby byl samodzielny i nie bedzie nadskakiwal..." kurde jestem w kropce, kompletnie nie wiem co myslec, bo nie mam pojecia co mogloby uczynic za krzywde 3 letnie dziecko??? czy ktoras z Was miala podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci spotykają się z dzieciatymi kobietami (nie ważne, czy panna czy rozwódka) tylko w jednym celu. I zapewniam cię że tym celem nie jest spotykanie śię, zajmowanie czy w ogóle znoszenie obecności obcego plemnika w najbliższej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj dziecko do domu dziecka - wtedy moze twoj doopowkret bedzie cie "kochal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie Niemca, oni potrafią zaakceptować dzieci swojej kobiety. A polscy faceci to takie dupki niedomyte, co tylko by ****** chcieli po zazyciu viagry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj vachora do bidula i się ruuchaj ile wlezie z tym swoim lowelasem. A jak mu się znudzisz to piszuka se innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za beznadziejny facet. Innych nie ma? Dla mnie moje dziecko jest ponad wszystko. Innym nic do tego jak je wychowuję. A jego syn to chodzący ideał? Co może takiego strasznego robić 3 letni maluch? Zastanów się czy gra jest warta świeczki. Jeśli już teraz ma problem z akceptacją Twojego dziecka to będzie tylko gorzej. Mało fajnych facetów ? Moja kuzynka znalazła fajnego mając 3 dzieci. Można?MOŻNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za slowa pocieszenia, faktycznie nie warto z takim gosciem wiazac przyszlosc, to przerodzi sie w jakas masakre pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dzieciaczki gorących mamusiek to już z rzeki wyciągali!!! Bo konkubent był nerwowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy tu chodzi o "przywodztwo" w rodzinie? czuje sie zagrozony czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama świadomość że jego kobiete ktoś walił aż jej cycki skakały jest wystarczającym obciążeniem dla psychiki faceta. A jeśli jeszcze musi stale patrzeć na namacalny ślad tego walenia - to już zdecydowanie za dużo dla macho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to taki typowy polaczek jest co tylko o sobie myśli. Niie bez powodu polskie kobiety wolą nawet ciemnoskorych i arabow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumeim tylko podejscia, pelna akceptacja jego dzieciaka a twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie kobiety to by i pod szympansa wlazły. Tylko w lasach nie ma, a w zoo klatki pozamykane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poszukaj sobie Niemca, oni potrafią zaakceptować dzieci swojej kobiety." Ja,ja!! Niemiec weżnie wszysko - mużyna, araba i nawet polska kobieta z dzieckami weżnie. Bo on ma duża piniondze, ale u niego w dom ni ma kto robicz. Polska kobita dosztanie szmate i szczote, a jej dziecki pujdom do fabrik banany niemcom obieracz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskich facetow to nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że wszystkie polskie kobiet psy pier/dola? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze też chce cwam sie pisać takie p*****ly nic nie znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Autorko a ty lubisz dziecko partnera? Zastanow sie czy ty nie zrobilas czegos co twoj partner mogl wziac za atak na swojego syna i ci sie po prostu odplaca pieknym za dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×