Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Sklep internetowy na Facebooku Cudowne dzieciaczki i cudownie rodzice

Polecane posty

Gość gość

Towar niezgodny ze zdjęciem. Przesyłka doszła po 2 miesiącach. Właściciel zamiast przeprosić próbował mi wmówić że dostałam to co zamówiłam i jak nie jestem zadowolona mogę odesłać do Chin.Brak profesjonalizmu. Nie polecam tej firmy w 200 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od dziś jest to wiadome ze sklepy z facebooka sprzedają podróby,tylko frajerowi idzie się na to nabrać niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sklep to jedno wielkie nieporozumienie NIE POLECAM a osoba która odpisuje na mejle jest bardzo bardzo nie uprzejma i poprostu kłamie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opiniami ten sklep to jedno wielka ściema towar nie jest zgodny z opisem a próba skontaktowania się z właścicielem to masakra .NIE POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towar nie jest zgodny z opisem a jego jakość to tragedia nie polecam nikomu tego sklepu !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja POLECAM SKLEP cudowne dzieciaczki od 5 lat tam robie zakupy i zawsze jestem zadowolona. mysle ze to komentarze sa napisane po złości. ale cóż jak ktos wymaga cudów za grosze to nic dziwnego ze pisze o uczciwych ludziach złe komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak Pani popiera negatywna opinie bo co nie przeczytała pani regulaminu? to chyba z Pania jest cos nie tak :) przeciez musiała go pani kliknac wtedy akceptuje Pani warunki. To Pani wina a nie sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowika
Ja tylko zapytałam o gatunek materiału sukienki to odpisano mi " koronka to koronka"porażka jakąś po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mieli napisac koronka to atłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Nie polecam.!!!   Towar wygląda inaczej niż na zdjeciach, przychodzi po 3 miesiącach i to w dodatku nie kompletny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.. 123

Ja również nie polecam. Towar nie doszedl do mnie tak jak i zwrot pieniędzy również. NIE POLECAM... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX

Opłaciłem a towaru nie ma. Nawet słowa przepraszam zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina M.

Dzień dobry szukam osób oszukanych przez firmę Cudowne Dzieciaczki i Cudowni rodzice niezależnie od kwoty - razem szybciej jesteśmy w stanie odzyskać pieniądze a przede wszystkim nauczyć właścicielkę że nie tak łatwo oszukać ludzi - może firma przestanie to robić. Olewając sprawę pokazujemy że może sobie tak Pani zarabiać i rośnie liczba oszustów. Proszę każdego kto miał kontakt z wyżej wymienioną firmą i został oszukany - ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Mój mail paulinamakki@interia.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina M.
Dnia 31.12.2019 o 16:02, Gość XXX napisał:

Opłaciłem a towaru nie ma. Nawet słowa przepraszam zabrakło.

Proszę o kontakt - mail z opisem Pana sprawy, screenami rozmów, mailami itd - szykuję list do prokuratury im nas więcej tym lepiej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina M.
Dnia 14.12.2019 o 07:01, Gość M.. 123 napisał:

Ja również nie polecam. Towar nie doszedl do mnie tak jak i zwrot pieniędzy również. NIE POLECAM... 

Dzień dobry, proszę o kontakt mój mali - paulinamakki@interia.pl jeśli ma Pan screeny rozmów, maile to też poproszę im nas więcej tym lepiej nie można odpuszczać oszustom bo będzie ich coraz więcej - szykuję list do prokuratury 😉 niezależnie na jaką kwotę Pana oszukano proszę o kontakt 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

UWAGA FIRMA CUDOWNE DZIECIACZKI TO OSZUŚCI.  NIE WYSYŁAJĄ TOWARU . PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również potwierdzam, że ten sklep to jedno wielkie oszustwo. Nie otrzymałam zamówionego towaru,  kontakt z właścicielem jest zerowy....nie odpisuje na wiadomości a jak już się odezwie to obrzuca inwektywami klienta, który chce odzyskać pieniądze. Zwrot pieniędzy otrzymałam dopiero po 6-u miesiącach od złożenia zamówienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zostałam oszukana. Zamówienia dochodziły po terminie, ale kiedy jedno z nich nie doszło wcale, Pani nie chciała oddać pieniędzy. Kłamała, że zrobiła zwrot, potem całkowicie zaczęła ignorować moje wiadomości. Dla zasady zgłoszę to na policję. Pieniądze do odzyskania mam nieduże, ale są moje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zostałam oszukana od 27 grudnia czekam na przesyłkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do oszukanych niestety. Zamówiony towar nie doszedł od lutego, zwrotu nie było, a właścicielka sklepu kłamie, grozi i przesyła fałszywe potwierdzenie zwrotu pieniędzy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałam zwrot środków na konto. Pani jednak się przekonała, że należy zwrócić pieniądze, chociaż wcześniej próbowała mnie zastraszyć.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałam przesyłkę po ponad 2 miesiącach. Oczywiście daleko mu do tego co zamawiałam. Totalne badziewie,chińszczyzna nic nie warta. Napisalam komentarz na stronie "sklepu" pod produktem to został on skasowany A babsko odpisało mi na Messenger, że mój komentarz jest śmiechu wart,ja zachowuję się jak dziecko, nie umiem nawet posługiwać się zamówioną rzeczą, itd. Następnie tam też mnie zablokowała. Chamska oszustka,która już 4 razy zmieniała nazwę sklepu. Nie dajcie się nabrać i ostrzegajcie znajomych 

Edytowano przez dzoanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokonałam zakupu z tego sklepu. Zero kontaktu od momentu dokonania wpłaty. Osoba pisząca do mnie ponaglała mnie do wpłaty. W momencie kiedy to zrobiłam kontakt się urwał. To po prostu jakieś oszustwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×