Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

godsmack_girl

viburcol plus krople

Polecane posty

Gość gość
U mnie działały.Czopków nie stosowałam. Ciężko mi określić po jakim czasie, bo podawałam na ząbkowanie i miałam w miarę spokojne noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tam nic nie ma, to homeopatia. Ani jedno ani drugie nie działa lepiej niż zwykła woda. Sprzedawać wodę 30zł za 15ml, interes życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajkaMajka12
Tego nie miałam bo u mnie w aptece nie mieli, a nie chcialam zostawiać małej samej i jechac dalej, więc kupiłam Dologel i sprawdził się znakomicie. No i nie ma lidokainy więc jest bezpieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam w czopkach , syn dostał takiej alergii ze wyladowalismy w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie czopki i krople Viburcol to to samo, ale ponoć działanie czopków jest lepsze. Myślę, że chodzi tu po prostu o dobre wchłanianie substancji aktywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli czego? Wody chyba, bo to jedyna substancja "Aktywna" jaka tam może być :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że Ty nie wierzysz w homeopatie nie oznacza, że ona nie działa. Osoba dorosła może mówić o efekcie placebo, a niemowlę? Skoro zauważasz, że jest efekt terapeutyczny po zastosowaniu leku homeopatycznego, to jak to wytłumaczysz? Najwidoczniej ta WODA (twoje słowa) działa :P Konkurs fotograficzny: http://www.spokojdziecka.pl/konkurs.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viburcol działa po chwili od podania. Ja zauważyłam, że czopki szybciej działają ;) Do kiedy trwa konkurs? To już ostatni etap, czyli zmierzamy do finału? Czy ktoś wie jak to będzie wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni twierdzą, że lepsze krople, inni, że czopki. Trzeba wypróbować jedno i drugie i zobaczyć reakcje dziecka. Osobiście u mniejszych dzieci preferuje czopki Viburcol. Natomiast 2-3 latkom i starszym dzieciom lepiej dawać krople :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaoli
Niby dobre na kolki a u nas nic nie pomogły. Młody nadal się darł. Na mojego syna działają tylko krople esputicon nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora z posta powyżej....umiesz czytać? To wątek o Viburcolu i nie chcemy tu żadnych reklam! Nie porównuj działania esputiconu i Viburcolu, bo to kompletnie dwa różne leki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy i najbezpieczniejszy lek dla dzieci na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wieże w homeopatię ale kupilam te czopki i co ... I nic ... Zero efektu :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Osobiście wolę tę formę leku niż czopki. Zawsze pomaga, zawsze mam do w apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kupiłam krople i niestety nic nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Kupiłam krople i niestety nic nie działają.

I to cię dziwi??? Przecież to jest homeopatia, czyli oszustwo. Równie dobrze można podawać czystą wodę  :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×