Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wierzę że mógł mnie w taki sposób zostawić

Polecane posty

Gość gość

Mój chłopak a raczej juz ex nie odzywa sie do mnie juz około tydzień, kiedy wysłałam mu wiadomości na Whatsapp wygląda jakby wcale nie dochodziły albo jakby mnie zablokowal. Próbowałam dzwonić ale włącza się skrzynka, nawet napisałam mu z innego numeru i dopiero dzisiaj doszło tak jakby miał wyłączony telefon. Nie potrafię zrozumieć ze ktoś z kim byłam 8 miesięcy tak mnie potraktował :( Co prawda ostatnio sie miedzy nami nie układało ale dorośli ludzie inaczej sie rozstaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sie rozstaliscie to po hoja waclawa do niego wypisujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.34-"dorośli ludzie inaczej się rozstają." x Zapewniam Cię, ze dorośli ludzie rozstają się bardzo dziwnie a przodują w tym właśnie faceci- bo wychodzi na wierzch ich tchórzostwo i brak "klasy" niestety. Na Twoim miejscu nie odzywałabym się do niego. Jeśli on nadal będzie milczał- odpuść go sobie bo zabieganie o niego niczego nie da i będziesz jeszcze bardziej sfrustrowana. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym czytała siebie, tylko moj ex jeszcze chciał ze mna zamieszkac. i nagle cisza. a najlepsze jest to ze nic sie nie zapowiadało na zerwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skoro sie rozstaliscie to po ch*ja waclawa do niego wypisujesz ?" właśnie o to chodzi ze nie rozstalismy sie, chyba po prostu mnie zablokowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to do niego nie pasuje a moze dopiero teraz poznałam jego prawdziwą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie idiotki tu pisza ja prdl :o a gdzie ona napisała ze się z nim rozstała? Omal ja po prostu bez słowa wiec wywnioskował a ze on juz jest jej ex kumasz?:o nie przejmuje się :) Ja kiedyś mojego chlopaka zobaczylam kiedyś jak siedzialam z koleżankami. Szedł z jakąś dziewczyna. One go zawolaly a on powiedzial ze zaraz przyjdzie do nas.....nie przyszedl:) i nie odezwał się więcej. No cóż..;) skoro tak,to lepiej ze sam sobie poszedł nie muszę mieć do czynienia z dupkiem. Byliśmy ze sobą ponad pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dokładnie tak. Właśnie teraz poznałaś jego prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie to co se wybieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem ludzie żyją ze sobą parę lat i dopiero wychodzi po jakimś czasie kim są. Nikt nie jest jasnowidzem. A dobrzy aktorzy tez istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że takie rozstanie najbardziej boli bo potraktował mnie jakbym była dla niego nikim, facet 32 letni zachował się jal nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są inteligentne emocjonalnie i wyczuwają ludzi więc myślę że autorka naiwnie liczyła, że on się zmieni dzięki niej, a tutaj klops nawet mu się zerwać nie chciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×