Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pokikokiloki

Dobry dermatolog z Warszawy

Polecane posty

Gość Pokikokiloki

Czy mógłby ktoś polecić mi dobrego dermatologa z Warszawy? Już 4 lata męczę się z trądzikiem (plecy, twarz, klatka piersiowa), który cały czas próbuję bezskutecznie zwalczyć. W tym czasie zdążyłam zmienić swój sposób żywienia, dbałam o higienę(nie żebym wcześniej nie dbała :^), dobrałam kosmetyki mineralne, odpowiednie do mojej skóry (okropnie przetłuszczającej się na brodzie, nosie i czole), używałam kremów z filtrem, stosowałam różne metody wzięte z internetu ( niektóre odrobinkę pomagały na jakiś czas). Długo by tu wymieniać, ale chodzi mi o to, aby ktoś poleciał mi dermatologa, który nie "rzuci" okiem i napisze receptę, tylko takiego który naprawdę będzie chciał mnie wyleczyć. Byłam u dwóch dermatologów, którzy jedynie wyciągali ze mnie kasę poprzez kupno drogich leków, nie przynoszących efektów i zabiegi kosmetyczne, z takim samym skutkiem, a raczej jego brakiem. Mam nadzieję, że poleci mi ktoś jakąś zaufaną osobę, której będę mogła powierzyć opiekę nad swoją skórą :( Jeśli możecie to napiszcie co leczyliście ( i czy wyleczyliście), jak przebiegały rozmowy ( czas, uwagę jaką wam poświęcono) i jakimi lekami sobie poradziliście. Będę dozgonnie wdzięczna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×