Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

medycyna estetyczna

Polecane posty

Gość gość

Cześć, szukam dobrego lekarza medycyny estetycznej w Opolu, a nie tylko standardowego gabinetu z mało wykwalifikowanym zespołem. Proszę o wasze doświadczenia. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ślubem zastanawiam się, w jaki sposób odświeżyć cerę. Miałam kilka problemów, głównie z drobnymi zmarszczkami i przebarwieniami. Pomógł mi bardzo artykuł na stronie www.imeiaa.pl/blog_type/ach-co-to-bedzie-za-slub-czyli-jak-estetycznie-przygotowac-sie-do-tego-dnia/ . Bardzo długi tekst, ale wyjaśnia, jakie zabiegi stosować krok po kroku. Warto przeczytać, bo nie wiedziałam, np. o wszystkich zaletach botoksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że jeśli chodzi o medycynę estetyczną to trzeba wybrać najlepszych specjalistów. A takich znajdziesz w http://bienkowscyclinic.pl/ . Ja robiłam u nich kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to właśnie istenieje medycyna estetyczna, żebyśmy mogły poczuć się lepiej i dużo bardziej atrakcyjniej. Ja korzystałam z kilku zabiegów w Klinice Miriacki http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/ i zapewne jeszcze do nich wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×