Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie ufam mężowi ani w 1%

Polecane posty

Gość gość
A Co Ty mozesz stracic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego, wiem paradoks. ... Żal mi związku i tych lat, naszego małego dziecka. ..kochałam go teraz nie wiem. ..choć 9ewbie tak skoro to znoszę i staram się choć nie powinno mnie tam już dawno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasiaaa
nie ma czegoś takiego jak NIE DA CI ROZWODU; sąd was rozwiedzie po stwierdzeniu rozpadu małżeństwa i on nie ma nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale najpierw modlitwa o wasze małżeństwo dzieci to dar od boga idzie na wielodzietni org tam maja nawet po 14 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dlugo jeszcze jestes w stanie tak zyc i po co? takie zycie nie ma Sensu. Im wczesniej sie rozejdziesz, tym lepiej dla ciebie i dziecka. Nie szkoda ci zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modlitwa zmienia życie mnie zmieniła zycie i wiele osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę szkoda życia..., nie powinnam z nim być od początku tylko dobrze się krył i długo żyłam zludzeniami. Może jeszcze się ocknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W imię Jez.usa Chrystusa, na mocy Sakramentu Małżeństwa, my żony łamiemy i rozrywamy więzy emocjonalno-duchowe i seksualne, pomiędzy naszymi mężami i tymi kobietami kochankami, w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY sie ocknij kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Uderzył w głowę? Doradzam przeprowadzić rozwód. Kto uderzył raz uderzy kolejny raz... Na bank ma na mieście kochankę. Nie ma sensu ratować Twojego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderzył prawie 3 lata temu ...nie powtórzyło się to póki co , powinnam odejść wtedy ale było to tak wielkim szokiem, nie spodziewałam się tego. Nie ma nikogo jest zbyt leniwy. .., jeśli by mnie zdradził to gdzieś na tzw. szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modlitwa zmienia zycie i moze byc jak przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziwek chodzi sie na szybko. Zbadaj sie bo moze jakies chorubskodo Dom przyniosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GostekBezKostek
Zaufanie to fundament każdego związku, a prześladowanie męża tylko to pogorszy. Nie możecie porozmawiać jak normalni ludzie? Może potrzebna wam terapia. Pamiętaj że facet potrzebuje trochę wolności, niekoniecznie musi robić coś złego. http://beaphar.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderzył cię raz 3 lata temu gdy go max wkurzyłaś a ty cały czas o tym trabisz jak by cię lał codziennie! Jeśli wszystko tak wyolbrzymiasz to jest to spoko gość a problem jest w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×