Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotobudka na wesle

Polecane posty

Gość gość
fotobudka jest świetnym pomysłem, goście mają dodatkową zabawę :) możesz poszukać też na www.gdziewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że to fajna atrakcja dla wszystkich gości. Na pewno super zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to zły pomysł, mimo że właściciele fotobudek w tym wątku będą pisać zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myslę, że fotobudka to fajny pomysł na urozmaicenie wesela. Ale i tak trzeba mieć fotografa, aby uwiecznił nam te chwile na zdjęciach i byśmy mieli pamiątkę na całe życie. Nam zdjęcia robiły panie z fotografki.com.pl Jestem z nich mega zadowoleni, mamy piękne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii dobrego adresu z fotobudką, zobacz na www.Fotobudka24h.pl znajomi właśnie tam zamawiali i są zdowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra jest Pani Iana Piskivets http://www.iana-photo.com/ sami możecie ocenic zdjecia, które widnieja na jej stronie interentowej. Czytam na forum, że nietylko my z mezem jestesmy mega zadowolenioczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×