Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak oszukać tachograf?

Polecane posty

Gość gość
Piszesz głąbie na części Poza Polską. Chcesz niemieckich policjantów oszukiwać? Ale oni te numery znają, więc jeśli nie śpieszy ci się do miejsca zwanego Haft, daj sobie spokój z tą reklamą. Jak pojedziesz do DE, to zauważysz, że nad autostradą są skrzyneczki, rejestrujące cały twój przejazd, poprzez sczytywanie tablic rejestracyjnych. Jak coś zauważą, że za długo autko jechało, a ty masz kombinowane tacho, to już mi cię żal biedaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da sie polski bracie. Niemieckie złodzieje okradły polske w 1939-1945 wiec wolno ich oszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magnes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szwaby to hooje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 02.16 I właśnie dlatego nie powinieneś kombinować, bo za podobne oszustwo w Polsce masz mandat, a w Niemczech śledztwo i jesteś na kilka dni uziemiony z samochodem i towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek932
Jestem kierowcą i muszę używać tachografu, ale nigdy w życiu nie wpadłbym na pomysł, aby go oszukiwać. Takie rzeczy są nielegalne, a ja w taki sposób nie pracuję. I ja jestem uczciwy i moje szefostwo. Poza tym mamy bardzo dobry monitoring od Transmobil i jest dobrze zabezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2013 porcelanowy impulsator wiec próbując magnesem wyskoczy usterka na tacho. Ja Mam wszystko na legalu, śpię spokojnie a zarobki takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Nie polecam takich działań. Odkąd współpracujemy z https://www.analiza-tacho.pl zdajemy sobie sprawę, jak kosztowne mogą być kombinacje, jeśli chodzi o rozliczanie tachografów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejski

Przy obecnych zabezpieczeniach po prostu się nie da elmot.auto.pl tak jest wszystko zabezpieczone że nie ma siły moim zdaniem bardzo dobrze likwidacja oszustw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×