Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Consolida

ktoś złamał moje hasło na kafeterii więc każda rzecz którą tu przeczytacie

Polecane posty

Gość gość
f.kafeteria.pl/temat/f1/ludzie-pomocy-blagam-patrzcie-co-mialem-w-kale-jechac-do-szpitala-foto-p_6688433 to jego tematy napisał z konta Pshemo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemek i tak wszystko wyjdzie na jaw za kilka tygodni że te wszystkie obleśne tematy to ty zakładałeś a aga zobaczy kto kim ty jesteś naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIEM TRUDNO UWIERZYĆ ALE TAK PSYCHOLE DZIAŁAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Consolida to projekt prawika jakby ktosjeszcze nabieral sie na the bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można łatwo zauważyć kliknij w jego nick sama zobacz jakie tematy zakładał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga idz z tym na policje i wiesz co sie okaze? Ze to zrobil twoj ukochany przemus:D daje ci na to gwarancje, moge sie zalozyc o miliony!! :D ten debil tak samo robil ze swoimi wczesniejszymi kafeteryjnymi "dziewczynami" idz na ta policje no chyba ze boisz sie prawdy tego ze twoj przemus jest takim s********m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka my wszyscy ciebie ostrzegamy przed Przemek prawikiem ty nie wiesz co to za typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe ten człowiek jest nieobliczalny widać po tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest bardzo naiwna wierzy we wszystkie bajki przemek jak nie zwala na podszywy, że mu się włamali na konto itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos sobie zwalke robi a te tepaki jak sie przejeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak agnieszka się nie ogarnie to będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga to przemek ci ten nick ukradl, on sie oczywiscie nie przyzna bo on ciagle klamie, ale idz na policje to sie przekonasz ze to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Consolida a ja mam wrażenie że ty ciągle sama robisz szum wokół siebie, albo pisanie z gościa i zaprzeczanie, ale aferki się ciągnęły, wyzywanie ciebie, ciągłe ostrzeganie gości (?) ciebie, proszenie cię z gościa (?) żebyś przejrzała na oczy, ale do ciebie i tak nic nie trafia, dziwne. Albo teraz niby włam na konto, byle by był kolejny show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty sie tak tego smakosza czepiles? Obojetnie kto cos na ciebie powie to ty zawsze smakosz. Masz wszystkie klepki czy jednak nie ??? I to ze ty sie wykpisz w zywe oczy nawet wlasnej matce to ja o tym wiem dlatego Aga dopiero jak na policje pojdzie to sie dowie ze to ty lachudro zaklamana, bo sam to ty sie nigdy nie przyznasz a poza tym do ciebie agnieszka jeszcze slowko, wez przemka na rozmowe na skype z kamerami i z nim szczerze pogadaj ale nie dwie minuty tylko dlugo i konkretnie 1-2 godziny i obserwuj go, obserwuj jego reakcje jak klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Consolida albo jesteś mało inteligentna, albo świadomie robisz durną akcje. Każdy kumaty widzi, ze ty jesteś Consolida przez "l" L małe, a te drugie konto to ConsoIida przez "I" i duże. A po akcjach kiedy już stąd odchodziłaś na zawsze i wracasz, stwierdzam, że żyjesz tym forum i szukasz ciągle atencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik przed chwila wyzwal agnieszke! Post napisany o 21:03 i juz po chwili o 21:05 go edytowal! Tylko ze znowu sie wykpi, tak jak zwykle zreszta a naiwna glupia aga jak zwykle mu uwierzy:o dopoki ona go sama nie przylapie na tym co on odpiertala to ona nigdy nie przejrzy na oczy a on caly czas bedzie ja robil w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego ale wyglada jakby to ona pisala i boi sie ze znajomi zobacza foty cyckow itp i beda mysleli ze to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka jest strasznie niedowartosciowana dlatego ciagle szuka tutaj poklasku i robi teatrzyki zeby byc w centrum uwagi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu smakosz? :D nie klam ze tam nic nie bylo albo ze podwojny post zaklamancu!!! Mowilem ze s******l sie wykpi w zywe oczy dlatego naiwna aga znow mu sie da przekabacic, dopoki ona go sama nie przylapie to zawsze bedzie wierzyla temu debilowi ktory ja ciagle oklamuje i manipuluje. Kurcze my tutaj tak walczymy o ta age, chcemy ja uratowac przed tym psycholem ale ona jest tak glupia ze nic do niej ne trafia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegamy przed nim ona dalej do niego piszę i wierzy temu psycholowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic do niej nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ON WSZEDZIE WIDZI SMAKOSZA HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×