Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile wystarczy zarabiac miesiecznie zeby dostac kredyt na mieszkanie?

Polecane posty

Gość gość

kto wie?? ile minimalnie musze miec zarobkow zeby dostac kredyt na mieszkanie? czy jesli zarobie 2 tysiace ja i moj facet 2 to dostaniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale debilka... a jak duzy kredyt i na jakie mieszkanie no i w jakim miesxie. Myslisz ze sa tu jasnowidzacy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100tys moze dostaniesz. Wiecej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max 800000 i to na 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w moi znajomi dostali kredyt 88 000 z wkładem własnym 25 tys plus ojciec znajomego wziąl kredyt w pekao na ziemie na siebie bo im brakowalo ponad 40 tys do mieszkania, a ze starszy to rolnik mleczarz to mu dali... znajomi zarabiają 1800 plus 2400 na reke, kredyt na 25 lat :O dla mnie to nienormalne ale chcieli to mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka która jest sama i zarabia 2tys dostała kredyt na mieszkanie 170 tys na 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sznurek już sobie kupili? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś kredyt dostaniecie, ale ile to musicie obliczyć u doradcy jakiegoś. Weź też pod uwagę, że od tego roku w większości banków musisz mieć 20% wkładu. Ogólnie coraz trudniej i drożej wychodzą kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:42 A który bank dał jej 170 tys kredytu hipotecznego przy zarobkach 2 tysiące? Bo ja pracuje w banku i przy takich zarobkach nawet nie ma co się starać, bo decyzja będzie odmowna. Zresztą od zarobków odlicza się jeszcze koszty stałe więc tam nawet nie było 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×