Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mihrimahaa

Poprawka w sierpniu

Polecane posty

Ehh. Jestem załamana, nie udało mi się otrzymać oceny pozytywnej z j.angielskiego. Mam poprawkę w sierpniu. Ktoś zdawał i wie jak wygląda? Na ile trzeba napisać? Zanim napiszecie (chociaż niektórzy pewnie i tak to zrobią), że jestem głąbem to moje oceny z innych przedmiotów: j.polski-4 j.hiszpański-3 wos-5 historia-4 matematyka-3 chemia-4 fizyka-4 biologia-3 wok-6 wf-6 informatyka-5 geografia-4 PP-5 Na religię nie chodzę :/ Nie wiem co będzie jak nie zdam, u mnie w szkole nie ma warunkowego.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie są to wzorowe oceny, ale starałam się. Kurde nie ogarniam tej gramatyki, która w większości była na sprawdzianach. Słówek itp, jestem w stanie się nauczyć. ;/ Jak coś klasa 1 liceum ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaPIsałam
Jak to na ile trzeba napisać?? Na zaliczenie czyli na dwójke przynajmniej. Jest część pisemna i ustna. Zależy od szkoły ale zazwyczaj wystarczy zdać tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w sumie dobrze, że trzeba zdać tylko jedną, bo częśc***isemnej masakrycznie się boję. Jednak dam jakoś radę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie, angielskiego sie nauczysz, poprawisz. To nie jest najważniejszy przedmiot. Wazniejsza chemia fizyka i informatyka, a oceny masz dobre. Mowi Ci to studentka fil ang.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowo :) Na innym portalu też dodałam ten sam temat to mnie zlinczowali ;c Mogę Cię prosić o jakieś porady np. z gramatyki, bo nie radzę sobie z niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do biblioteki, albo ksiegarni i zdobadz ksiazke Dobrzycka/Kopczynski "Jezyk angielski dla poczatkujacych". Bardzo dobrze wyjasniona gramatyka. W dwa miesiace dasz rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej pójść na korki? Tam Ci dobrze wytlumacza, zajmie mniej czasu i wgl. Gramatyka w pierwszej klasie to sama.podstawa. Duzo moim zdaniem daje dokładne przygladanie się konstrukcjom zdania, bo w zadaniach ktore robisz pewnie zmienia sie mala część w kazdym przykladzie, czasem.nawet nie trzeba wszystkiego rozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moich rodziców nie stać na korki niestety. Prosiłam już o nie w ciągu roku szkolnego, niestety nie zgodzili się. Musze sama jakoś sobie poradzić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie oglądaj filmiki na yt ,kup książkę z gramatyka i przykladami, zadaniami z odpowiedziami najlepiej. Niestety trzeba nad tym posiedzieć, ale lepiej tak niz cały rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki jeszcze raz za dobre słowo :) Na pewno muszę się postarać, w końcu u mnie w szkole, nie ma możliwości aby zdać na warunkowym. Pozdrawiam i dzięki serio ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam poprawkę co prawda z matmy w drugiej klasie (technikum) teraz jestem w czwartej i mało brakowało a miałabym z angola ale na szczęście się udało. Coś tam powtarzałam ale tak porządniej usiadłam do książek dzień przed a w sumie to wieczorem jednego dnia a następnego miałam poprawkę bo chłopak u mnie był on spał u mnie na łóżku a ja się uczyłam nie dość że przyszłam spóźniona bo zapomniałam na którą godzinę to jeszcze prawie wszystko wyleciało z głowy z części pisemnej (tak jakby test) miałam chyba 3 punkty na nie pamiętam ile ale no poszło masakrycznie na ustnej (kartkówka że tak powiem) też nie najlepiej mi poszło miałam 3 zadania to jedno wiedziałam jak rozwiązać w dwóch pozostałych strzelałam (a, b, c) i się nie udało ja byłam ostatnia komisja była już wkurzona bo nikt nie zdał z poprzednich (moja wychowawczyni bo uczy matmy, druga pani która jest też wychowawczynią w internacie w którym mieszkałam i jakąś trzecia którą pierwszy raz na oczy widziałam) na moje szczęście moją ustną sprawdzała ta z internatu ponakierowywała mnie trochę i miałam powiedzieć jak rozwiązać te zadania w których strzelałam i dzięki temu zdałam poprawkę wychowawczyni sama mi powiedziała że gdyby nie ta pani to bym nie zdała i sama miałam tą świadomość ale się udało tak bym musiała wziąść warunek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×