Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiestowiron

prostytutki winwin

Polecane posty

Siemanko kafeterianki. Wiele razy słyszałem, że kobiety piszą "nigdy nie związałabym się z kimś kto korzystał z usług prostytutek". Czemu tak potępiacie chodzenie do burdeli? Przecież to typowy układ win-win. Ja idę i jestem zadowolony bo dymałem, a Panna jest zadowolona bo dostała kaskę i przy okazji poobcowała z inteligentnym i przystojnym kolesiem. Chodzę na divy by nauczyć się seksu na mistrzowskim poziomie i potem robić miażdzące wrażenie na "zwykłch" dziewczynach. I skąd one niby mają wiedziec, że ja korzystałem z usług div hihi? Będą po prostu skakały wkoło mnie bym dał im więcej świetnego seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja idę i jestem zadowolony bo dymałem, a Panna jest zadowolona bo dostała kaskę i przy okazji poobcowała z inteligentnym i przystojnym kolesiem" x Chodzisz do prostytutki z inteligentnym i przystojnym kumplem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były nawet badania robione, że inteligentni częściej chodzą do prostytutek. Ale na pewno nie przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego mogę się nauczyć u zwykłej dziewczyny? Przecież to zwykłe kłody najczęściej. Żadna normalna dziewczyna nie przebije skilsów divy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie umiejętności ma diva? rozłoży paszczę i czeka z zegarkiem aż skończy się czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacisz za jaki czas? (okolice Mazowsza czy gdzieś indziej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej chodzę tylko na divy, która mają wysokie kwalifikacje. Zawsze sprawdzam opinie innych d****arzy na garsoniera.com.pl. Potrafią świetnie masować i są bardzo gibkie w łóżku, możemy zmieniać płynnie pozycje z jeźdzca na klasyka, potem stojak. Ze zwykłą kłodą z pracy bym takich akcji nie mógł robic, położyłaby się, świało zgaszone i 10 minut misjonarza. Ponadto divy świetnie robią francuza i fajnie całują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość-ja płacę tak 150-300 w zależności. Ale za 200 są już bardzo piękne młode ciałka :) Cena za godzinę, mogę podchodzić ile razy chce. Jako, że jestem przystojny często dostaje gratisiki w postaci jakiejś usługi spoza menu albo bonusowe 30 minutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 zł to trochę poza moje możliwości, jednak pozostanę prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czego mogę się nauczyć u zwykłej dziewczyny?" x Tego, że chęć kobiety na Ciebie, jest czymś więcej niż płynnie zmieniane pozycje? Sama nie wiem... W sumie może to dobry patent, tylko sam mówisz, że szkolisz się po to, żeby potem pokazać kłodom, jakim jesteś dobrym kochankiem. To się kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:47 9:49 aaale maaasz faaajnie....akcje - reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9:53 - to, że kapucynki nauczyły się płacić za seks pieniędzmi zamiast bananów było fajne:) Natomiast wnioski na podstawie pytania "czy kiedykolwiek płaciłeś za seks" moim zdaniem są błędne - choćby dlatego, że mniej inteligentny zazwyczaj ma gorszą pracę i mniej kasy. Brak informacji o wieku i statusie badanych. Ponad 18 może oznaczać grupę 19 latków, gdzie takie wnioski mogą być prawdziwe, natomiast moim zdaniem te proporcje z wiekiem się zmieniają. Poza tym nie wiem według jakiej skali opisano IQ, ale różnice są minimalne. Jak dla mnie to próba udowodnienia za wszelką cenę własnej tezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×