Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaautorka

Trener personalny

Polecane posty

Gość Aaautorka

Hej, chciałam się zapytać kto ćwiczy z trenerem personalnym, jak często i czy faktycznie są lepsze i szybsze efekty z konkretnym i spersonalizowanym planem? Byłam na jednym treningu jak na razie i mam mieszane uczucia, a tanio nie jest bo 200zl za godzinę. Planowalam ćwiczyć z trenerem raz w tygodniu i do tego trzy razy sama wg planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup se konsolę, grę do ćwiczeń i ćwicz. Taniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w temacie to ci doradze. Wejdź lepiej na profil Karmowskiego czy Alicji hard fitness na fb ( lub innych trenerow) I zamów u nich dietę i trening lub sam trening. Koszta wyjdą prawdopodobnie mniejsze ( zależy ile czasu będziesz chciała z nimi współpracować) a będziesz pod stałą opieką online . Oni naprawdę mają wiedze. Nie umniejszam innym trenerom ale tu chodzi o koszta tak? Ogólnie trener to świetne rozwiązanie na początku przygody z fitnessem, dla osób które nie wiedzą od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trener motywuje. Też chciałam ćwiczyć raz z trenerem raz sama. Wyszło że cały czas z trenerem bo sama nie mam motywacji. Tzn nie robię trudnych ćwiczeń lub za mało powtórzeń. Ćwiczę od pół roku, uda mam prawie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że są osoby które lubią nad sobą takiego kata - motywatora ;) Jeżeli taka opcja Cię motywuje to super. Mnie motywują postępy, cele które sobie ustalam z tym że ja trenuje od lat . I dlatego jestem zdania że trening z trenerem jest super na początku drogi . Sama też korzystałam, i jestem mu wdzięczna :) zmotywował mnie , nauczył wszystkiego od A do Z , ale najbardziej za zarażeniem tym sportem ! Nie wyobrażam sobie teraz nie trenować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi, zaraz zajrzę na stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, osobiście polecam bardzo treningi z trenerem personalnym. Męczyłam się niejednokrotnie na siłowniach, ale robiłam to zupełnie nieumiejętnie. Biegałam na bieżni, jeździłam na rowerku i nic a nic. W końcu zdecydowałam się na trenera osobistego, szukałam go długo aż w końcu trafiłam na Michała Tkacza. Sam schudł 50 kg, więc treningi z nim nie były dla mnie krępujące. Jestem już po półtoramiesiąca treningu z nim, a efekty są oszałamiające. Schudłam już 3 kg już po pierwszym miesiącu, trzymam się diety, którą mi wyznaczył i w końcu widzę rezultaty swoich starań o zgrabną figurę. :) Polecam Michała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia z trenerem personalnym to rzeczywiście lepsza motywacja do pracy nad sobą, bo trener potrafi nie tylko dobrze dobrze doradzić, ułożyć indywidualny plan ale też być wsparciem w momentach kiedy mamy ochotę zrezygnować z pracy nad sobą. Świetnym zarówno pod względem efektów jak i wsparcia w pracy nad sobą jest Albert Kośmider. Więcej o nim i efektach jego pracy można znaleźć na stronie www.albertkosmider.pl. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam ćwiczenia i plan treningowy z Panem Albertem Kośmider. Po efektach widać, że zna się na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninoczka88
ja trenuje razem z panią Katarzyną Gryko . Ja uważam z,ę warto mieć trenera personalnego , bo wtedy czuje się jakąs mobilizacje . http://katarzynagryko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ludzi z egobody (http://egobody.pl/), bardzo dobrze dobrane treningi + fajna atmosfera w czasie spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysportowanakarla
Bardzo polecam Wam http://www.igortreneronline.pl/ dzięki niemu udało mi sie stworzyć idealna siebie. Ty też mozesz sie tego podjąć, pamietaj, że podstawa to dobry trener :)  dodatkowo organizuje On konkurs, w którym za najlepsza przemianę możesz wygrać aż 10 000 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Drozd
Na siłowni bardzo długo dochodzi się do prawidłowego wykonywania ćwiczeń, trener personalny znacznie ułatwia sprawę, bo wszystko dokładnie nam wytłumaczy, pokaże i będzie miał na nas oko jeśli będziemy wykonywać ćwiczenia nie tak. Taką kompleksową opcję trenera, dietetyka znajdziesz u nich http://movefactory.pl/ Kilku moich znajomych korzysta z ich usług i są mega zadowoleni z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasor

ja sam korzystam od zeszłego roku i efekt jest bomba. Poczytaj sobie o cenach takiej inwestycji www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/ile-kosztuje-trener-personalny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bania

Z pełną odpowiedzialnością mogę wam polecić djjasiu.pl współpracujemy do dnia dzisiejszego jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×