Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aparat na ortodontyczny

Polecane posty

Gość gość

Witam. Moje górne zęby są wysunięte do przodu bardzo a dolne są '' na swoim miejscu'.' Chciałabym założyć aparat na zęby ,ale boje się że gdy przednie zęby się wyprostują, to moja górna warga ust się zmniejszy, czy to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warga się chyba zmniejszyć nie może :) Na pewno twarz się zmieni, jak założysz aparat i będziesz się leczyć ortodontycznie. Dobry ortodonta tak zaplanuje Twoje leczenie, aby nie była to zmiana na niekorzyść, tylko na plus właśnie :) Mnie moja pani ortodontka w Rock Your Smile od razu powiedziała, jak się twarz zmieni w wyniku leczenia, teraz są programy, w których można to także zwizualizować :) Najlepiej wybierz się do ortodonty, porozmawiaj z nim na temat leczenia i jego konsekwencji, bo wiadomo - wada się zmniejszy lub zniknie, ale to nie jest zmiana w próżni. A skąd tak w ogóle jesteś? Jak z Wawy, to daj znać, powiem Ci do kogo ja chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat to świetny pomysł w przypadku takiej wady. Ja zakładałam aparat ortodontyczny w http://properdent.pl/ i po 2 latach mam równe zęby. Moim zdaniem zdecydowanie warto rozważyć taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Twojej wadzie bardzo możliwe jest ze dolna warga się powiększy a górna zmniejszy. Jeżeli jednak węższa górna warga jest dla ciebie ważniejsza niż zeby to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz iść do dobrego ortodonty i zadać takie pytanie w gabinecie. Ja zakładałam aparat i regularnie chodzę do http://ortodontix.pl/ - bardzo dobrzy ortodonci, naprawdę mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, aparat to dobry pomysł. Z tym, że musisz pamiętać o odpowiedniej higienie, bez tego ani rusz. Ze swojej strony polecam do tego uzycie irygatora, w ten sposób łatwo wyczyścisz przestrzenie pomiędzy zębami a aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Mam pytanie do dziewczyny która chodzi do kliniki Rock Your Smile. Do kogo chodzisz? :) Znajomy mi polecał tą klinikę ale nie powiedział do kogo chodzi konkretnie, wiem tylko że do pani doktor. Z tego co sprawdzałam przyjmuje tam kilka pań i wszystkie mają świetne opinie itp. Ja mam wadę niewielką i chciałabym taki niewidoczny aparat a wiem że tam można taki założyć i prawie go nie widać na co dzień. Tak czy siak zależy mi aby wybrać dobrego lekarza, najlepiej cierpliwego bo ja mam zawsze "1000 pytań do... " :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat to zawsze dobry pomysł, jeśli masz problem z uzębieniem. Ja zakładałam swój u http://ortodontix.pl/ i uważam, że to był znakomity wybór. Jestem naprawdę zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rock Your Smile polecam panią dr Borzęcką, przyjmuje na Ostrobramskiej. Bardzo miła i cierpliwa pani dr, tak że na pewno na te wszystkie pytania odpowie i wytłumaczy "co" i "jak". Możesz poczytać opinie o niej w necie, wg mnie osoba godna zaufania, bardzo kompetentna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja osobiście zaufałam Pani dr Joannie Ślusiewicz z gabinetu Ortoprotex w Łodzi. Moim zdaniem jest bardzo dobra jeśli chodzi o ortodoncję - ma szeroką wiedzę, duże umiejętności i leczy zarówno dorosłych, jak i dzieci - co u mnie się akurat bardzo sprawdza. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym się kierujecie przy wyborze ortodonty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej, żeby ortodonta miał już jakiś czas swój gabinet i mógł pochwalić się dobra opinią oraz był otwarty przez cały tydzień w razie pojawiających się problemów i mógł na szybko przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×