Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochanykundel

tęsknie Elu :(

Polecane posty

Gość gość
Ja się bardzo martwię o Ciebie. Jestem cały czas z Tobą duchowo, coś mi nie daje spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Ela nie licz na niego...czy ty nie.widzisz, że to był chwilowy zryw emocjonalny, dzisiaj mu lepiej to milczy...są tacy którzy nie ignorują miłości kobiety..a on co robi? daj se spokój z nim, daj se spokój kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mu wierzę. A milczenie też jest wymowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona wie czego ona chce...wątpliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutki? takimi oblesnikami, jak ty, to nawet te k***y spod lasu, nie chcialyby się zajmować...ich też nic nie obchodzisz, bo one robią to za pieniądze, ale mnie z jakiej racji o to prosisz? żartujesz sobie... do ich poziomu nie zniżę się, chyba, że chciałbyś nóż mi wbić ale prosto w serce, żebym umarła na miejscu i zbyt długo nie patrzyła ci w twarz. Żegnaj! Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie, tobie taz by zapłacił:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le.. ale idiota...kobieta prostytutek nie wybacza! przez to rozoierdalają się całe małżeństwa, związki a ty jeszcze prosisz ją o to, by napisała? nie masz ani wstydu ani ambicji ani szacunku do tej Eli nie dziwię się, że chciałaby umrzeć...większego bólu nie mogłeś jej zafundować??? tsza było zostawić to sobie w tajemnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zostawić w tajemnicy? niech wie z kim ma do czynienia. Przecież to jest podpucha...ciekawe, co zrobi...czy zlituje się nad nim i z siebie zrobi prostytutkę czy może machnie rękę i niech się gździ, skoro chce. Jak obstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro prosi, aby napisała...to znaczy, że już dawno machnęła ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę zakochany kundel znam ten styl, znam ten kit już na pamięć, czego pan chce? poskarze się mojej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×