Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dusia89

Czy ktoś tak miał?

Polecane posty

Mam pytanie do "podwójnych mam" po cichutku zaczynam mieć nadzieję na ciąże ale moje "objawy" są zupełnie inne jak przy pierwszej ciąży. W pierwszej ciąży owulacja była ok 10 dc a 24 dc test wyszedł pozytywny (kreska cień cienia ale z dnia na dzień mocniejsza). Moimi objawami były przede wszystkim piersi tzn pojawienie się żyłek i gruczołów mlekowych, śluz mleczny i kilka dni przed testem straszny ból głowy przez 1 dzień. Teraz mam 28 dc. Brałam clo i 12 dc byłam na monitoringu. Pęcherzyk 16 mm i lekarz ocenił że za ok 3 dni owulacja czyli ok 15 dc. Od 17 dc brałam duphaston i ostatnią tablete wzięłam 26 dc. Przeważnie po odstawieniu miałam okres po 1-2 dni. Dziś jest28 dc okresu nie ma temperatura w granicach 37-36,9 do tego śluz taki rozciągliwy czasem lekko mleczny. 26dc test wyszedł negatywnie ale zauważyłam małą kropeczkę krwi na papierze... dodam że od wczoraj mam tzw zimne poty, jest mi duszno w domu, a kilka dni temu przez 2 dni czułam się tragicznie tzn byłam tek słaba że na spacer z córką ledwo wyszłam a jak przyszłam to w czasie jej drzemki tez się musiałam położyć. Natomiast nie widzę zmian w piersiach które przy pierwszej ciąży jako jedyne dały mi nadzieje na dziecko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×