Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak byście zareagowali ??????????!!!!

Polecane posty

Gość gość

Najpierw od początku: Miłość, związek i BUM! Stało się jestem w ciąży 2 miesiąc! Antykoncepcja nad zawiodla ! Narzeczony chce i każe mi usunąć ta ciążę! No to nie ten czas itd. Wpadłam jakaś rozpacz I powiedziałam mu wiele nie miłych rzeczy , że wyjeżdżam i nie chce go więcej widzieć, że go nienawidzę! A on do mnie że urządzam dramat , i to jeszcze nie ma nóg i rak ! Wyjechałam by pozbierać myśli, a on mi tylko napisał że chce oddać moje rzeczy z mieszkania ! Nie wierzę że to koniec i to tylko przez dziecko ! Nie wiem już co mam myśleć:( Może faktycznie urządziłam dramat ?????? Jak byście zareagowali na taką sytuację ???? Proszę napiszcie mi coś bo nie mogę pozbierać myśli, wciaz go kocham, nie wierzę że to koniec , a tu jeszcze w ciąży jestem z tym wszystkim sama :( wyprowadziłam się a teraz mam jakieś wyrzuty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No daj spokoj. Co ty znalazlas barana ? Daj sobie spokoj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podobna sytuacje. Jestem w 13 tc. Powiedzialam chlopu won z mojego zycia. A ja sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze po czyms takim chcesz z nim byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat ze on odstawia takie cyrki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zrzrknie się dziecka podpisze dokumenty i spada. Bo zazwyczaj takie mendy namawiają do aborcji a potem kochany tatuś sobie przyypimina jak dziecko ma kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad czym Ty się zastanawiasz ? Zostaw go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wart , dobrze zrobiłaś, skoro cię nie kocha, to byłabyś nieszczęśliwa, jeśli mu zależy to on musi przyjść prosić Cię o przebaczenie że chciał zabić wasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko fajnie się zakochać, ale miłość się poznaje po postawie jaką przyjmie ukochany w sytuacji trudnej. Tu powiedzmy nie wykazał się. Nie zachował sie jak mężczyzna lecz jak chłystek. Z chłystkiem nie da sie budować życia. A ty zareagowałaś tak jak każda normalna i zachowująca rozum kobieta zareagowałaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jestescie zareczeni a przez ciaze sie rozstaliscie to widac ze jemu juz nie zalezy... bo skoro sie oswiadczyl to chcial byc z Toba na dobre i zle a dziecko i koniec wiec chyba mial juz dawno Cie gdzies i szukal byle pretestu do rozstania... olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu bym go zostawila a jesli kocha cie naprawde to bedzie sie staral i bedziecie razem jesli cie nigdy nie kochal to lepiej to chyba wiedziec przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×