Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnes6

Przerwa na przemyślenie uczuć?

Polecane posty

Gość Agnes6

Jestem od roku z facetem (mamy po 27 lat). 3 miesiące temu mieliśmy poważną rozmowę podczas której powiedział mi, że mu na mnie zależy, chce abyśmy się dalej poznawali, ale nie czuje jeszcze, że mnie kocha. Rozumiałam to, bo ja też potrzebuję czasu aby się naprawdę zaangażować. Jednak problem znów powrócił. Ostatnio mało między nami bliskości i czułości, gdy go zapytałam dlaczego powiedział mi, że nie nie wie czy coś czuje i że chciałby przerwę tygodniową aby przemyśleć i zatęsknić. Powiedziałam mu, że nie uznaję takich przerw, albo jesteśmy razem i rozwiązujemy razem problemy albo się rozstajemy. On z kolei stwierdził, że nie przyjechał do mnie aby się rozstać, ale nie wie czy czuje to co ja bym chciała aby czuł. Sama myślę, że jeśli nie poczuł tego przez ostatni rok to nie poczuje tego czegoś w ciągu tygodnia. A Wy myślicie, że jest na to szansa? Tak więc rozpoczęliśmy tygodniową przerwę i bardzo mi z tym ciężko. Boję się, że to początek końca. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerwa nie wróży nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek kiedy w czasie takiej "przerwy" facet spotykal sie z inna dziewczyna, ktora go nb rzucila i staral sie potem odnowic zwiazek. Rzuc gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gościem wyżej, to początek końca. Jeśli przez rok nie nabrał pewności to już jej nie nabierze, i żadna przerwa mu w tym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes6
A może jest szansa, że przy tygodniowym braku kontaktu stwierdzi, że mu mnie brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówcie się na cotygodniową przerwę np. w sobotę, żeby sobie popróbował inne i porównał ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×