Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qazxswedc

DietaLux

Polecane posty

Link: http://dieta-lux.pl/47612 Plan diety kopenhaskiej obejmuje pełne trzynaście dni, podczas których należy trzymać się rygorystycznie z góry ustalonego menu. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pożądane skutki. Plan żywieniowy składa się jedynie z trzech posiłków dziennie. Jest to śniadanie, lunch i obiad. Lunch powinien być spożywany nie później niż do godziny 14, zaś obiad - do godziny 18. Dzienna ilość przyjmowanych kalorii waha się w granicach 500-900. Podstawowe składniki tej nieco monotonnej diety to chude mięso, warzywa, jaja i wspomniana już wcześniej kawa. Podczas stosowania programu należy wyeliminować z posiłku sól i pochodne jej przyprawy. Możemy za to używać do woli świeżych i suszonych ziół. Ważnym zaleceniem jest picie co najmniej 2 litrów wody mineralnej dziennie. Od czasu do czasu można ją zastąpić zieloną herbatą. Każdego ranka należy pić kawę z dodatkiem jednej łyżeczki cukru, która ma pobudzić organizm do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Ja korzystałam z diety lux ale z tej strony:

dietalux.wordpress.com

i moge polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam regularnie z suplementow. Schudłam 7 kg w tydzień.  W pozbyciu się tłuszczu z brzucha polecam zapoznać się z artykułem

www.dieta-kg.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×