Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na chrzest

Polecane posty

Gość gość

Witam. Idę na mszę do kościoła z okazji chrztu koleżanki. Na przyjęcie nie idę. Nie wiem kompletnie co dać myślałam o kartce ale kiedy wręczyć? Jeżeli nie będę na przyjęciu. Czy wypada dodać do tego pampersy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kartkę i jakieś ubranko? Pampersy na chrzest to tak sobie, wiesz jakiego rozmiaru używają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersy na chrzest? Pamiątka Chrztu Świętego i np zabawka albo jakaś pierwsza książeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniolekLilu
Witaj, jeżeli nie idziesz na przyjęcie tylko na uroczystość w kościele to zrezygnowałabym z pampersów - to prezent lepszy na zwykłe odwiedziny. Byłam ostatnio w podobnej sytuacji, byłam na ślubie dalszej kuzynki ale ze względu na żałobę nie zostałam na wesele. Kupiłam w sklepie internetowym malafabryczka.pl ręcznie robioną kartkę z imionami młodych. Myślę, że w Twoim wypadku taka oryginalna, spersonalizowana kartka okolicznościowa też by się sprawdziła. Rodzice rozpakowując prezenty na pewną zwrócą na nią uwagę a w kościele nie będziesz się niepotrzebnie afiszowała z dużym prezentem. Ewentualnie możesz dołożyć jakiś mały drobiazg, np. sukieneczkę jeśli to dziewczynka lub koszulę z nadrukowaną muszką dla chłopca albo nawet jakieś ładniejsze body. Daj znać co wybrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJunona
Słuchajcie a co można podarować jako pamiątki dla gości i rodziny, która zjawiła się na chrzcie?? Myślę, że będzie to miły gest z naszej strony. Zastanawiam się nad albumami na chrzest od limiq.pl i żeby włożyć do nich właśnie na pamiątkę kilka zdjęć z przyjęcia. Myślicie, że jako prezent dla dziadków czy rodziny będzie ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz kupić kartkę i drobiazg typu ubranko czy grzechotke gryzaka ksiazeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie mamusie, wybieram się do siostry na chcrzest i chciałabym kupić dla mojej siostrzenicy projektor ale nie wiem jaki wybrać. Zastanawiałam się nad takimi: https://www.voip24sklep.pl/Projektor-Biedronka-Summer-Slumber-Buddies-/976 https://www.voip24sklep.pl/pl/p/Projektor-Lampka-Duux-/989 Co o tym sądzicie? Czy to dobry pomysł na prezent? A może ktoś już ma taki projektor lub podobny? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkaaa88
Ja na chrzest polecam serdecznie personalizowane bajki, w których chrzczone dzieciątko jest bohaterem. Samodzielna personalizacja nie jest trudna, robisz sobie to w aplikacji (bajkopisarki.pl) i zamawiasz przez internet. Jak wybierzesz opcję wydruku z twardą oprawą to masz gotowy elegancki prezent. Nie oklepany jak kolczyki czy medalik i nie z kosmosu jak zapas pieluch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×