Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o zespole AfroBand? Doradzcie

Polecane posty

Gość gość

Pilnie potrzebuję opinii na temat Zespołu AfroBand ponieważ będą grali u mojej przyjaciółki na weselu i chciały byśmy zapoznać się z Waszymi opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przyjaciółka być spokojna Zespół AfroBand jest rewelacyjny 100% satysfakcji , z nimi zabawa jest przednia. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny zespół , profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt!Wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Zabawy pierwsza klasa, goście się zintegrowali i nikt nie czuł się skrępowany w żadnym momencie. AfroBand jest bezkonkurencyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Muzyczny Afroband. Powiem krótko jest to Zespół niezastąpiony, jedyny w swoim rodzaju, przy nich nikt nigdy nie będzie się nudził. Dobierają utwory pod daną imprezę jak i wiek gości. Zabawy w ich wykonaniu są naprawdę udane. MOIM ZDANIEM NAJLEPSZY ZESPÓŁ POD SŁOŃCEM, POLECAM !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny zespól potrafią rozruszać gości stwarzają miłą atmosferę ładny głos wokalistki. Ogólnie było zajefajnie:-) goście bawili się do samego rana. Polecamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwspanialszy zespół, drugiego takiego genialnego nie znajdziecie:) Było super, goście świetnie się bawili przy ich muzyce, każdy był Nimi zachwycony. Dzięki nim wszystko było super, polecam wszystkim zespól Afroband:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny zespół! Serdecznie polecamy. Wszyscy goście byli zachwyceni. Cudowna atmosfera, ekstra zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi! Bezkonkurencyjni!!! Udana zabawa tylko i wyłącznie z zespołem Afroband

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny zespół AfroBand z nimi zawsze jest świetna zabawa na Naszym weselu i super atmosferę. Zespół godny polecenia ze względu na muzykę,zabawy i podejście do towarzystwa.Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjemność bawić się z tym zespołem już nie raz! Jest świetny, godny polecenia! Zabawa z nimi to sama przyjemność, nogi same rwą się do tańca przy ich wykonaniu utworów! Zabawy, które zespół ma w swoim repertuarze są szalone i wyśmienite! jednym słowem ZESPÓŁ Afroband - REWELKA ! Kto wybierze, nie będzie się nudził! Gorąco polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele dobrych opinii krązy na ich temat więc musi w tym coś być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM! Fajna ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem zespół jak gra, tylko mam małą wątpliwość, czy dojeżdżają oni tylko na śląsk, czy jest szansa że dojadą do innego województwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grają na terenie całej Polski także bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pomoc :) to mi ułatwi bardzo sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół na 5/5. wiedzą jak na parkiet zwołać 16 latków jak i starsze osoby w tym samym czasie, a to nie jest łatwe. mega oprawa z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania95
Ten zespół rzeczywiście świetnie sobie radzi na weselach. Dzięki temu, że grają na tak wysokim poziomie są odpowiednim wyborem jako kapela weselna. Polecam ich z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArletka
Świetny zespół, prowadzą zabawę od początku do końca, głos wokalistki marzenie, polecam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arletka
są super;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czym martwić. Ten zespół uczciwie zapracował na tak pozytywną opinię. Polecam ich z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pozytywne opinie na ich temat to nie przesada! Jednym słowem profesjonaliści! Polecam ich wszystkim i każdemu z osobna, a zwłaszcza ty, którzy chcą zapewnnić sobie niezapomniane wesele. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Ja również mogę ich polecić, to muzycy z prawdziwego zdarzenia - utalentowani i obdarzeni nisamowitą zdolnością do prowadzenia imprez. Wesele z nim ito strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1818

Super zespół 🙂 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×