Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki wspomagające odchudzanie na recepte

Polecane posty

Gość Milq
Ja nie stosuję żadnych tabletek, bo mi szkoda żołądka. Jedyne co to piję colon slim. Ważny jest dla mnie skład, a ten jest naturalny i łagodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to nie jest żadna nowość.Te tabletki są dostępne na rynku od bardzo dawna.Jest to znana i ceniona marka.A jeżeli chodzi o to jak działają wystarczy poczytać opinie na różnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie Panie! Możecie mówić, że to spam, bo tak to często bywa, kiedy ktoś mówi o realnej zmianie życia. Ale chcę Was przekonać, że można. Listopad kojarzy się często ze zmianą opon, a ja chciałabym, żeby chętne i chętni pozbyli się opon, które ciążą od lat. I to na naszym ciele! Także, drogie Mamy, może Wy, albo Wasi mężowie, chcielibyście coś zmienić, a nie wiecie od której strony zacząć. Polecam więc sprawdzonego trenera i dietetyka. www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Wrescie nie mam nadwagi. No i mam nadzieję, że juz jej nigdy nie będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 Ja sama odchudzałam się tabletkami z tej strony:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jakby ktoś był zainterseowany tym nowym szczepem drożdży wchodzących na rynek Yarrowia Lipolytica www.YarrowiaLipolytica.pl to podsyłam linka 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.? Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Z autopsji bardzo polecam sprawdzone zioła Tybetańskie na odchudzanie. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2017 o 22:14, Gość gość napisał:

Cześć dziewczyny ! Czy w Polsce są dostępne obecnie jakieś leki wspomagające odchudzanie dostępne na receptę ? Coś w stylu dawnej meridian czy sibu ? Czekam na Wasze odpowiedzi, pozdrawiam 🙂

Oczywiście że można kupić, wystarczy mieć dojście lub kogoś w stanach. 

Legalnie w aptece się kupuje. A cały ten szans co jest w necie to czasem nie wiadomo co to do końca tam w środku jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć jakie są długofalowe konsekwencje stosowania tabsów na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście pomogły tabletki z tej strony: 

schudnijmyteraz.wordpress.com 

i udało mi się schudnąć 20 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×