Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta101

Auto w leasing

Polecane posty

Gość Arek

Oczywiście,że się opłaca. Ja skorzystałem z firmy efleasing.pl i jestem zadowolony. Inaczej pewnie nie było by mnie stać na samochód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

zadzwońcie sobie tutaj 502354254 i zapytajcie o szczegóły.. Mnie ta firma bardzo pomogła leasing uzyskać na dogodnych dla mnie warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając oferty zauważyłem, że niektóre firmy leasingowe, jak np. AutoEFL, zapewniają pomoc w imporcie pojazdów również spoza terenu Unii Europejskiej. Myślę, że powierzenie tego procesu wyspecjalizowanej firmie, to dobra metoda na ustrzeżenie się przed oszustami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja swojego VW brałem w leasing. Podaję namiar na biuro leasingowe 502354254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróć może uwagę na ofertę carleasepolska.pl/ - świetna firma z dużym doświadczeniem w branży. Bierzemy od nich auta do firmy w ramach wynajmu długoterminowego i jak dla mnie współpraca super, bardzo zadowoleni jesteśmy z tego co proponują. Jeśli chodzi o wynajem to od strony podatkowej korzystne więc to wykorzystujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2017 o 00:06, marietta101 napisał:

Polecacie zakup samochodu w leasing? Ktoś brał? Jaka markę warto? Jakie koszty i jak to załatwiać najlepiej? W salonie?

Zdecydowanie tak. Mimo że przepisy zmieniły się dość znacznie, to uważam, że dalej warto brać leasing na firmę. Co do samego samochodu, to trzeba zastanowić się nad takim, który będzie jednocześnie spełniać swoją funkcję i jednocześnie nie straci dużo na wartości, jeśli będziesz chciała go wykupić na koniec leasingu.

Jeśli chodzi o sam fundusz leasingowy, to tu trzeba dobrać taki, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Mam tu na myśli to, czy masz jakieś długi, czy jesteś wpisana do bazy BIK lub KRD, czy masz wkład własny i w jakiej wysokości jesteś go w stanie uiścić na start. Dobrą ofertę dla nowych firm oraz zadłużonych przedsiębiorców i osób fizycznych ma moim zdaniem Internetowy Fundusz Leasingowy. Poczytaj sobie na jego temat na oficjalnej stronie: https://iflsa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Filipa na numer  609545414. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz. Nam całe finansowanie załatwiał zdalnie. Nasza rola ograniczona do minimum. Umowa podpisana podczas wideokonferencji i moim zdaniem tak właśnie to powinno przebiegać. Jeśli chodzi o zapewnione warunki, to nie sądziliśmy, że będą aż takie. To było trafione rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×