Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta101

Auto w leasing

Polecane posty

Polecacie zakup samochodu w leasing? Ktoś brał? Jaka markę warto? Jakie koszty i jak to załatwiać najlepiej? W salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak firma to najlepiej w leasing. Salony auto idea, które maja mercedesa mają fajne bardzo warunki dla firm. Mały wkład własny, bez opłat. Warto sobie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociara3
Jesli mozesz to tylko leasing. Auto Idea jest też w Olsztynie. Mój brat tam załatwiał i wszystko łatwo mu poszło bo z salonu pomogli. Naprawdę fachowo i sprawnie to poszło. Wiadomo, że trzeba trochę za tym pochodzić a jak masz działalność to brak czasu na wiele rzeczy. Lepiej załatwiać przez salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociara3
A jakie auto chcesz? Tzn. Duże czy wolisz mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mniejszego zdecydowanie, tzn. kombiaki odpadają. I cenowo, zeby nie zdarło. Piszecie, że mercedes... ale to chyba droga przyjemność? Choć samochody robia jak marzenie:-) Brałabym... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz mercedesa kl. A który nie jest za duży, a w ogóle z mniejszych to Smarta warto kupić. Mały, zgrabny, mało pali, więc ekonomiczny i wszędzie nim zaparkujesz. I tani. Wejdź sobie na stronę auto idea. To salony które sprzedają merce i smarty właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Auto Idea można sobie poodglądać auta i promocje na nie:) Salony auto idea sprzedają mercedesa właśnie. Sprawdziłam niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiś czas temu byłam w salonie i teraz mam smarta:D nie było dużej różnicy do klasy A, ale, że głównie ja nim jeżdżę to wolałam mniejsze, miejskie autko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrej, profesjonalnej firmy zajmującej się podobnymi kwestiami, to zdecydowanie polecam Ci http://leasing-torun.pl/ . Korzystałem z ich oferty i jestem naprawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smart jest super! Brałabym w ciemno takie auto! Ładny, ekonomiczny, zgrabny, świetny do parkowania, no i wychodzi na to, że nowy jest niedrogi, a to mega ważny argument. Dla mnie najważniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Brat brał w auto idea w łomiankach i 100% zadowolenia. Rozsądnie doradzają, pomogą, fachowcy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej ci kupić auto bezpośrednio u dealera? nam w katowickim Bawaria Motors BMW dali bardzo korzystne warunki i dzięki temu mamy wymarzony samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tania
Dla mnie beemki nie. Tak samo audi nie. Jakoś nie wzbudzają mojego zaufania, a beemki, niestety, kojarzą mi się z cwaniactwem na drodze (tzn. kierowcy oczywiście). Nie wszyscy, jasna sprawa, ale coś w tym jest... Merce najbardziej z klasy premium. Maja jakis prestiż i elegancje w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulka02
Ja tez bmki raczej nie. Za to mercedesa bym przytuliła. Ładne, modne i niezawodne. Co więcej trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomek
Dla mnie z marek premium tez zdecydowanie mercedes na pierwszym miejscu. Audi i bmw dużo dalej. No i merc ma autoryzowany serwis pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sebastian
Mi się marzy mercedes klasy A. Nie za duży, zwinny, nowoczesny i cenowo przystępny. Takiego bym bral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybuchajacabeczka
Bardzo fajne są Toyoty. Leasing samochodowy też mają mega tani bo Toyota Bank oferuje nowe samochody w tak śmiesznie niskiej cenie, że to jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspui
Jeśli chodzi o finansowanie samochodu to polecam Ci Toyota Bank, bardzo dobrze dobierają ofertę, możesz łatwo dostać nowy samochód, który spełni Twoje najważniejsze potrzeby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem leasing od firmy http://leasing-torun.pl/. Zdecydowanie uważam, że są bardzo godni zaufania, terminowi i świetnie doradzają klientom. Jestem bardzo zadowolony z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W salonie w Łomiankach pod Warszawą mają dobrą ofertę na Mercedesy w leasingu. Klasa A jest dostępna już za niecały tysiąz zlotych miesiecznie, a wiesz, że masz nowy i przede wszystkim solidny i elegancki samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za malego smarta (co z tego ze maly, klasa mercedesa bez zmian, komfort i wyglad - rewelacja) płacę 400zł w leasingu. nie wiem czy cos taniej na rynku znjadzieecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tadzik
400 na miesiąc to mega tanio. Dobrze wiedzieć, bo własnie szukam auta nowego i niedrogiego. Sprawdzę to. Thx za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
podziękujesz jak zaczniesz parkowac..;) zmieścisz sie w wiele wiecej miejsc niz standardowy kowalski, wygrywasz tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zocha
Ja mam smarta i polecam. Autko przerosło moje oczekiwania. Sprawdza się super w mieście, ale do rodziców 400 km mam na Śląsk i tez super daje radę. Dla mnie 10 punktów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość samochodowa
smart jest mały, za klasę A nie dacie znacznie więcej.. mercedesy są niezawodne i piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny przykład - http://leasing24.poznan.pl/ Leasing trzeba dobierać tak, żeby robił różnicę i nie niszczył kondycji finansowej firmy. U nich plus jest taki, że tak naprawdę bez względu na aktualną kondycję, takie finansowanie dostaniecie. Pytanie tylko, na jakich dokładnie warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do - http://leasing24.poznan.pl/ Jakie warunki przy negatywnym BIKu? Już kilka firm nam odmówiło i się zastanawiamy co z tym zrobić. Poważnie dają nawet przy negatywnych wpisach? Tylko jakie wtedy są konkretnie warunki tego finansowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc dawid
kazdy jakies tam warunki musi dla siebie uzyskac sam.. ostatnio jezdzilem klasa C, sluchajcie, to jest naprawde swietna maszyna. wszystko dotykowe, intuicyjne, rewelacja. sunie po drodze w trybie comfort, smiga w sporcie, super. a leasing ponoc ok 2,5tys wiec moim zdaniem super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
leasing sie oplaca gdy jest opłacalny leasing;) ale to juz trzeba tez indywidualnie sobie sprawdzic w salonie. w auto idea w łomiankach (gdzie brałam mercedesa kl. a) jest tak przemiła obsługa klienta ze nawet najtrudniejsze tematy przestaja takie byc.. ich zaangazowanie jest dla mnie jako klienta rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Billa
Klasa C za 2,5 to dla mnie trochę za dużo, ale jak ktoś ma firmę i stać go na taki leasing to brałabym w ciemno. Za to dla mnie jak najbardziej klasa A - 900 stów na miesiąc i śmigasz sobie pięknym mercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×