Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antykoncepcja na wakacje

Polecane posty

Gość ziga56
Ja gumek nie umiem stosować, bo mnie obcierają to raz, a dwa nie dają pewnośći 100-procentowej, to dwa. Stosuję od 2 miesięcy pigułki Vines i jestem zadowolona, przynajmniej mam pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azulka
Jak to pierwsza antykoncepcja to najlepiej jakieś lekkie pigułki z niewielką ilością hormonów jak np. vibin mini. Robią swoje, nie są uciążliwe i przede wszystkim są pewne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antykoncepcji 100% nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wakacjami idzie siędo gina i wybiera antykoncpcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ważne czy na wakacje czy na wyjazd itp. Antykoncepcję trzeba wybrać mądrze i stosować cały czas. Ja zdecydowałam się na belarę, są to tabletki z niską zawartością hormonów. I już niezależnie, czy wyjeżdżamy na wakacje, na działkę itp. bo jestem cały czas chroniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak jest 100% antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście nie ma 100% antykoncepcji hormonalnej ale są metody bardzo bliskie tej wartości, wystarczy sprawdzić jak to wygląda w tabeli w/g wskaźnika Pearla, np. vines czyli tabletka ultralekka zawiera mniejszą dawkę hormonów niż standardowa tabletka antykoncepcyjna, a jej skuteczność jest bardzo podobna. Wskaźnik Pearla, oznaczający liczbę ciąż występujących u 100 kobiet stosujących ten rodzaj antykoncepcji w ciągu roku, wynosi zaledwie 0,24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zabezpieczam wkladka levosert.. wybralam ja nie tylko na wakacje ale ogolnie na zycie bo jestesmy mlodzi i nie planujemy jeszcze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogólnie to się zabezpieczam pigułkami vines, ale to nie absolutnie tylko na wakacje, jak byłam młodsza to tylko gumki w takim przypadku (wakacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczym młodych majacych wkładkę.Czy nie boicie się ją mieć,która zniszczy wam macicę.kto was na to namówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu wkladka mialaby cos zniszczyc? To bardzo wygodna i bezpieczna metoda. Wkladka uwalnia hormony w jednym miejscu i zageszcza sluz a hormony nie kraza po calym organizmie przez krwioobieg i nie powoduja skutkow ubocznych tak jak moze zdarzyc sie np przy zastrzykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj biologię i bedziesz wiedzieć jak działają hormony.Ty myslisz tylko o ci/pie i ruchoaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak cię dmucha to odczuwa tylko piz.a czy cały organizm.Tak działa hormon w wkładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my stosujemy prezerwatywy i współżyjemy tylko w dni niepłodne. Zaczęłam tą metodą od czerwca i bardzo mi przypadła do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Markiem już jakiś czas i chciałam coś zmienić w naszym życiu intymnym. Stwierdziłam że najwyższy czas zacząć zacząć zdecydować się na antykoncepcję hormonalną. Poszłam do ginekologa, ten zrobił mi badania i zapisał tabletki belara. Początkowo bałam się, ale nie było czego. Bo wyglądam świetnie, nic nie przytyłam i libido jakby wzrosło :) teraz nasze życie o wiele lepiej wygląda pod każdym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ci/pka też się zaróżowiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie dotyczy to typowo antykoncepcji na wakacje, ale ze swojej strony mogę polecić kapturek femcap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×