Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego on się tak zachowuje?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli mężczyzna okazywał na wiele sposobów zainteresowanie, a w spojrzeniu widać było, że kochał, może specjalnie znaleźć sobie kogoś, by nie myśleć o tej, z którą być nie może? I czy możliwe, że jego uczucia "wrócą" kiedy ponownie ją zobaczy? Możliwe, że jeszcze coś do niej czuje czy chciał się tylko zabawić? Mieliście kiedyś podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
mieliśmy/mamy... w zależności od tego co Was łączyło, mnie łączył wieloletni związek więc mogę się wypowiedzieć z tej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź pod uwagę to że odkochać też się można, jeżeli kochana osoba da nam powody, można też pokochać kogoś innego i nie da się tego pogodzić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iloraz chętnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
Jeżeli ten mężczyzna bardzoo kochał to myślę, że szybko nie przestanie, nawet jeżeli kogoś znajdzie to raczej dlatego, że samotność jest trudna (chyba, że go trafi). Sam po sobie wiem, że mimo tego iż ja byłem stroną podejmującą decyzję o rozstaniu to nadal b. mocno kocham moją eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iloraz może warto ponowie zaryzykować? Skoro wciąż kochasz... Jak mogę sprawdzić czy jemu wciąż zależy/co czuje? Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
Czasem warto ryzykować, możesz spróbować. Jednakże w moim przypadku to akurat wykluczone, bowiem druga strona nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej napisz do mnie maila - muszę uciekać na trening marcin.mejer1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×